توری پشه گیر
آوریل 24, 2020
توری پلیسه چیست
آوریل 24, 2020

پشه بند توری از محصولات ویژه مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب به هم میهنانمان ارائه می گردد. بیشتر استفاده از پشه بند توری در فصل تابستان تقاضای زیادی از سوی مشتریان دارد و باعث شده است تا طرفداران زیادی را به خود جلب کند. این محصول برای جلوگیری از ورود حشرات طراحی شده است و مجموعه ما سعی کرده تا این محصول را با تخفیف ویژه به شما عزیزان ارائه کند. همچنین توانسته ایم در ساخت این محصول به تولید انبوه برسیم و کامی موثر در تولید داخلی برداریم. معمولا انواع حشرات موذی بیشتر در فصل تابستان با گرم شدن هوا به  محیط های خنکی از قبیل خانه ها هجوم می برند. از حشرات موذی بیشتر مگس و پشه به داخل میط خانه وارد از طریق درز پنجره ها وارد خانه می شوند. کاربران عزیز می توانند با خرید انواع توری با انواع سایزها از ورود چنین حشراتی جلوگیری کنند. توری ها انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر هستند:

  1. توری پشه
  2. توری پلیسه
  3. توری ثابت
  4. توری پنجره

خود پشه بند توری از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته شده است که انعطاف پذیری بالایی دارد و در صنایع از آن استفاده های بیشماری می گردد. پلی استایرن از جمله موادی است که بسیار نرم بوده و خاصیت شکل پذیری بسیاربالایی دارد. برای مثال با استفاده از این ماده می توان به توری شکلی پلیسه ای داد. در بازار توری پلیسه در انواع مدل ها موجود می باشند. یکی از انواع توری ها که نام بردیم توری پشه بوده برای داخل خانه ها بسیار مناسب هستند. نصب توری پشه بسیار راحت بوده و هر کسی به راحتی می تواند این توری ها را بر روی درب یا پنجره منزل خود نصب کند. این توری ها در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرند. این قاب ها فلزی بوده که دارای استحکام بالایی هستند.

انواع پشه بند توری

دو دسته بندی معمولا پشه بند توری به کار می برند. هر دوی این دسته بندی به عملیات باز و بسته شدن توری ها مربوط می شود. این دسته بندی ها از نظر تعداد فریم و نحوه جمع شدن توری ها می باشد که شامل موارد زیر هستند:

دسته بندی پشه بند توری بر اساس فریم

از نظر تعداد فریم پشه بند توری معمولا به دو دسته توری های تک فریمی و دابل فریمی تقسیم بندی می شوند. در این توری ها عملیات باز و بسته شدن یا عمل جمع شدن توری با استفاده از یک یا نهیت دو فریم صورت می گیرد. از یک طرف توری با استفاده از ریل هایی فلزی باز و بسته می شود. در هنگام بسته شدن توری به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد.

دسته بندی توری پشه بند  بر اساس خاصیت جمع شوندگی

پشه بند توری از نظر خاصیت جمع شوندگی به دو مدل افقی و عمودی در بازار دسته بندی می شوند. این توری ها، نسل جدید توری های قدیمی به حساب می آیند. در عمودی توری ها به صورت عمودی درون قاب خود قرار می گیرند ولی در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی انجام می شود. مزیت مجموعه ما سه دهه سابقه کاری مان در زمینه فروش انواع توری ها می باشد. مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم. شما می توانید برای سفارش محصول از سایت ما بازدید بفرمایید. مشتریان برای پرداخت هزینه می توانند قسمتی از آن را در ابتدای معامله و مابقی را به صورت چک های ماهانه تقب کنند. در مجموعه ما در خصوص خرید محصول توری پشه مشاوره رایگان نیز برای مشتریان طراحی شده و می کوشیم تا رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *