توری پشه در تهران
توری پشه در تهران
می 10, 2020
توری ثابت در مشهد
توری ثابت در مشهد
می 13, 2020

نصب توری پارچه ای پنجره

نصب توری پارچه ای پنجره

نصب توری پارچه ای پنجره برای انواع پنجره های بزرگ و کوچک و دوجداره به سهولت انجام می شود و افراد می توانند بدون دخالت دست و یا اهرمی آن ها را نصب کنند. یکی از محصولات اصلی مجموعه توریکس می باشد که با درجه کیفی بالا و قیمت ارزان به شما عزیزان ارائه می شود. عوامل مختلفی وجود دارند که در کیفیت نصب توری پارچه ای پنجره موثر می باشند، این عوامل شامل نوع طرح اجرایی، ابعاد توری و جنس مصالح استفاده شده برای ساخت آن می باشد.

 محدودیتی در نصب توری پارچه ای پنجره وجود ندارد و بسیار زمان بر نمی باشد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها در انواع شکل های افقی و عمودی طراحی می شوند. علاوه بر دفع حشرات موذی برای جلوگیری از گرد و غبار به درون خانه استفاده می شود. در فصل تابستان با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. معمولا حشرات از داخل درز پنجره  دربها وارد محیط خانه ها می شوند و استفاده از توری پنجره بهترین راه مقابله با آن ها می باشد. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

توری پشه

توری پلیسه

توری ثابت

توری پنجره

توری های امروزی دارای قابلیت های پیشرفته تری نسبت به توری های قدیمی هستند. از نظر شکل ظاهری توری های امروزی ساده می باشند ولی از نظر نوع عملکرد با توری های قدیمی تفاوت دارند. نصب توری پارچه ای پنجره در تهران روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

نصب توری پارچه ای پنجره به راحتی

نصب توری پارچه ای پنجره توسط هر کسی به راحتی انجام می شود. توری پنجره ها معمولا با درجه کیفی مختلفی به بازار ارائه می شوند. از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن در ساخت توریها استفاده می کنند. این ماده در صنعت کاربردهای دیگری نیز داشته و از مواد نرم محسوب می شود. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. از این ماده برای شکل دادن به توری ها استفاده می کنند.

از فولاد و آلومینیوم برای ساخت قاب فلزی توری ها استفاده می شود، به همین دلیل سبب شده تا نصب توری پارچه ای پنجره بسیار زمان بر نباشد و فرد بدون صرف زمان زیادی آن را نصب کند. که باعث شده است تا مشتریان بدون هدر دادن زمان این توری ها را هر جا که می خواهند، نصب کنند. معمولا برای قاب فلزی ان ها رنگ های ملایمی در نظر می گیرند که باعث زیبایی دکوراسیون داخلی منزل شما نیز می شود.

این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.

دسته بندی ها

معمولا در نصب توری پارچه ای پنجره از یک یا دو فریم ساخت برای عملیات باز و بسته شدن توری ها استفاده می کنند. بیشتر از دو فریم در ساخت توری ها استفاده نمی کنند. این باز و بسته شدن با استفاده از ریلهایی فلزی انجام می شود. این ریل ها مقاومت بالایی داشته می توانند وزن زیاد توری را به خوبی مهار کنند.

در بازار بیشتر از توری های دابل فرمی استفاده می کنند که عملکرد ویژه تری نسبت به توری های تک فریمی دارند و با دو فریم درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا در نصب توری پارچه ای پنجره، توری ها را به نحوی قرار می دهند که به صورت آکاردئونی عملیات باز و بسته شدن را انجام دهد توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *