توری درب کشویی
توری درب کشویی
ژوئن 12, 2020
توری پلیسه در کرج
توری پلیسه در کرج
ژوئن 14, 2020
توری پنجره دوجداره در تهران

پس از خرید انواع توری ها از مجموعه ما بهترین تکنسین و نصاب توری پنجره برای نصب این توری ها و نحوه استفاده از آن برای شما عزیزان فرستاده می شود. نصاب توری پنجره اندازه دقیق انواع پنجره های قدی و دوجداره را محاسبه کرده و سپس براساس سلیقه شما عزیزان، مدل اجرایی برای توری پنجره را انتخاب می کند. توری پنجره توریکس با بهترین قیمت همراه تخفیف ویژه به شما مشتریان عزیز ارائه می کند. موارد کیفی هستند که در قیمت آن ها موثر می باشد، این موارد شامل:

  1. نوع طرحی که برای توری ها در نظر می گیرند، از نظر نوع عملکرد بهه توری های پلیسه، توری پنجره، توری ثابت و توری پشه دسته بندی می شوند.
  2. دومین مورد ابعاد توری ها بوده که باید حتما از محل پروژه بازدید به عمل بیاید.
  3. نوع سازه هایی که برای ساخت قاب فلزی توری ها در نظر می گیرند. معمولا از فلزهایی چون آلومینیوم و فولاد برای ساخت ان ها استفاده می کنند.

معمولا نصاب توری پنجره بدون استفاده از اهرم یا پیچ و مهره ای توری را بر روی انواع پنجره ها اجرا می کنند. معمولا توریها به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. از توری ها برای جلوگیری از گرد و غبار نیز استفاده می شود و مانع خوبی بر روی درزهای دربها و پنجره ها به حساب می آیند.

در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:توری پشه بند قدیمی دارای ظاهر ساده ای هستند و امروزه از عملکرد بهتری برخوردار هستند. نصب توری پشه روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد توانایی نصب آن ها را دارند.

نصاب توری پنجره در تهران

نصاب توری پنجره در تهران توسط مجموعه ما به شما عزیزان معرفی شده که این افراد در کار نصب و راه اندازی انواع توری ها مهارت کافی را دارند. نصاب توری پنجره با سرعت بالایی این توری ها را نصب نموده و با اندازه گیری دقیق از توری مقیاسی مناسب از توری را مشخص می کند، سپس این اندازه های محاسباتی برای تولید روانه کارگاه می شوند و بهترین توری پنجره با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می شود.

معمولا از موادی در ساخت توری ها استفاده می شود که بتوان به آن شکل های مختلفی داد، از جمله این مواد، پلی استایرن بوده که بسیار نرم بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.

توری توریکس با بهترین کیفیت

مجموعه توریکس می کوشد تا توری را با بهترین کیفیت بازار به همراه نصاب توری پنجره به شما عزیزان ارائه کند. توری هایی که در بازار موجود می باشند، در انواع مختلفی از نظر تعداد فریم ساخت و راستای جمع شوندگی موجود می باشند. نصاب توری پنجره معمولا با استفاده از اهرم های کشویی توری را بر روی پنجره سوار می کنند. توری ها با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد.

عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی هستند. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و از یک طرف به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. توری پنجره با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *