انواع توری پنجره
آوریل 24, 2020
توری پلیسه طرح دار
آوریل 24, 2020

مرکز فروش توری پنجره

از محصولات شرکت توریکس، توری پنجره با سایزبندی های مختلف می باشد که برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی در فصل تابستان طراحی شده است. توریکس مرکز فروش توری پنجره در انواع طرح ها و سایزه می باشد. این شرکت توانسته است در ساخت توری پنجره به تولید انبوه برسد. همچنین این توری ها مانع ورود گرد و خاک از سمت بیرون به درون خانه ها می شوند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا از این توری ها در مدل های مختلف استفاده می کنند. این حشراتی که نام بردیم شامل، پشه، مگس و غیره هستند که آسایش و راحتی را از انسان سلب می کند. افراد برای مقابله با آن ها از این توری ها استفاده می کنند از نظر کیفیت ساخت به درجه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. توری پنجره توریکس در انواع رنگ ها تولید شده که با قیمتی مناسب به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. در کنار این قیمت تخفیفی مناسب برای مشتریان در نظر گرفته شده است. مهم ترین توری ها شامل موارد زیر هستند که در انواع شرایط مختلف کاربرد دارند:

  1. توری پنجره و توری پلیسه
  2. توری پشه و توری ثابت

معمولا امروزه نسبت به قدیم از توری هایی که در بالا اشاره کردیم بیشتر استفاده می کنند، زیرا این توری ها از مکانیزم پیشرفته تری نسبت به توری های قدیمی ساخته شده اند.. خود توری ها از پلی استایرن ساخته می شود و قاب فلزی آن ها از فلزات مستحکم می باشد. پلی استایرن در ساخت توری باعث می شود که توری دارای انعطاف پذیری بالایی داشته باشد. افراد به راحتی می توانند این توری ها را بر انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب نمایند. راحتی این پنجره ها به وزن پایین و سهولت در نصب این توری ها بستگی دارد. این توری ها پس از بسته شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند.

کیفیت و مرکز فروش توری پنجره

مشتریان عزیز می توانند بدون مراجه به مرکز فروش توری پنجره با صرف زمان کوتاهی به ما اعتماد کرده و از محصولات سایت ما بازدید کنند و در صورت خرید این محصولاترا با پرداخت هزینه ای کم سفارش دهند. حال در زیر به موارد کیفی توری پنجره می پردازیم:

  1. توری های امروزی به دلیل وزن پایینی که دارند، نصب خیلی راحتی دارند و افراد می توانندبدون دخالت دست و یا اهرمی این توری ها را بر روی هر پنجره ای که می خواهند، بدون صرف وقت زیادی نصب کنند. توری پنجره توریکس دارای ضمانت بازگشت وجه از سوی شکرت سازنده می باشد.
  2. توری پنجره از طرف بیرون در دید افراد خارجی نمی باشد و نصب آن بر روی پنجره ها باعث برهم زدن دکوراسیون داخلی نمی شود. معمولا قاب های فلزی این توری ها با رنگ های ملایم ساخته می شود که باعث زیبایی درون خانه نیز می گردد. خود توری ها معمولا سفید رنگ می باشند که در صوورتی آلودگی رنگ آن ها سیاه می شود و افراد می توانند به راحتی آن ها را شستوشو دهند بدون آن که توری قابلیت خود را در دفع موجودات از دست بدهد.
  3. خاصیت جمع شوندگی در این توری ها  به شکل آکاردئونی می باشد و بعضی از کاربران این توری ها را، توری های آکاردئونی نیز نامیده اند. استفاده از توری پنجره با تنوع رنگ و مدل های گوناگون از طرف مشتریان تقاضای زیادی داشته و طرفداران زیادی به خود جلب کرده است.
  4. محدودیتی در نصب این پنجره ها وجود ندارد و افراد می توانند برای انواع پنجره های منازل خود از آن ها بهره ببرند. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شوند.
  5. توری های توریکس در انواع سایزبندی ها توسط مجموعه ما تولید شده اند و باعث شده است تا برای تمام پنجره های بزرگ و کوچک استفاده شوند.
  6. قاب فلزی توری ها در هنگام برخورد آفتاب با گذشت زمان  دچار تغییر رنگ نشده و با مرطوب شدن رنگ و جلای خود را از دست نمی دهد.

باز و بسته شدن توری ها با استفاده از ریل هایی فلزی انجام می گیرد. این ریل ها بسیار مقاوم بوده و از دوام بالایی برخوردار هستند.

مرکز فروش توری پنجره، توریکس

این مرکز به صورت تخصصی به فروش محصولات توری پشه می پردازد. سعی کرده است در این چند سال رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *