توری پلیسه طرح دار
آوریل 24, 2020
توری پنجره چسبی
آوریل 24, 2020

قیمت توری پنجره

برای جلوگیری از ورود حشرات به داخل خانه ها از انواع توری پنجره استفاده می گردد. همچنین این توری ها مانع ورود گرد و خاک از سمت بیرون به درون خانه ها می شوند. قیمت توری پنجره در توریکس با تخفیف عالی به مشتریان ارائه می شود. در فصل تابستان بیشتر از این توری ها استفاده می گردد. زیرا در این فصل با گرم شدن هوا انواع حشرات به مکان هایی خنک مهاجرت می کنند. این حشراتی که نام بردیم شامل، پشه، مگس و غیره هستند که مانع آسایش و راحتی افراد داخل خانه می شوند. افراد برای مقابله با آن ها از این توری ها استفاده می کنند که دارای درجه کیفی مختلفی می باشند. توری پنجره توریکس در انواع مدل ها ساخته می شود که با قیمتی مناسب به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. مهم ترین توری ها شامل موارد زیر هستند که در انواع شرایط مختلف کاربرد دارند:

 1. توری پنجره
 2. توری پشه
 3. توری پلیسه
 4. توری ثابت

توری هایی که نام بردیم نسبت به توری های قدیمی دارای مکانیزم پیشرفته تری هستند. خود توری ها از پلی استایرن ساخته می شود و قاب فلزی آن ها از فلزات مستحکم می باشد. پلی استایرن در ساخت توری باعث می شود که توری دارای انعطاف پذیری بالایی داشته باشد. افراد به راحتی می توانند این توری ها را بر انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب نمایند. راحتی این پنجره ها به سبک بودن آن ها ربط دارد. این توری ها پس از بسته شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند.

مزیت توری پنجره نسبت به توری های قدیمی

 1. توری های امروزی که شامل توری های ثابت، توری پنجره، توری پلیسه و توری پشه هستند، نسبت به توری های قدیمی از مزیت های بیشتری برخوردار بوده و دارای وزن کمی می باشند که باعث شده است تا افراد به راحتی این توری ها را نصب نمایند و به راحتی آن ها استفاده کنند.
 2. توری پنجره از طرف بیرون در دید افراد خارجی نمی باشد و نصب آن بر روی پنجره ها باعث برهم زدن دکوراسیون داخلی نمی شود. معمولا قاب های فلزی این توری ها با رنگ های ملایم ساخته می شود که باعث زیبایی درون خانه نیز می گردد. خود توری ها معمولا سفید رنگ می باشند که در صوورتی آلودگی رنگ آن ها سیاه می شود و افراد می توانند به راحتی آن ها را شستوشو دهند بدون آن که توری قابلیت خود را در دفع موجودات از دست بدهد.
 3. معمولا حالت جمع شدن توری پنجره به صورت آکاردئونی می بلشد. بنابراین کاربران این توری ها را توری های آکاردئونی نیز می گویند. بیشتر کاربران از این توری ها امروزه استفاده می کنند، برای همین این توری ها را در بازار به این نام معروف شده اند.
 4. مشتریان می توانند از این توری ها برای انواع پنجره های بزرگ و کوچک داخل منازل و درب ها استفاده کنند. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شوند.
 5. توری های توریکس در انواع سایزبندی ها توسط مجموعه ما تولید شده اند و باعث شده است تا برای تمام پنجره های بزرگ و کوچک استفاده شوند.
 6. قاب فلزی توری ها در هنگام برخورد آفتاب با گذشت زمان  دچار تغییر رنگ نشده و با مرطوب شدن رنگ و جلای خود را از دست نمی دهد.
 7. باز و بسته شدن توری ها با استفاده از ریل هایی فلزی انجام می گیرد. این ریل ها بسیار مقاوم بوده و از دوام بالایی برخوردار هستند.

قیمت توری پنجره

توری پنجره دارای کیفیت ساخت بالایی می باشد. هرچه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، قیمت آن بیشتر می شد. این توری ها با تخفیف ویژه به مشتریان ارائه شده و این تخفیف شامل کلیه توری ها ساخته شده توسط مجموعه ما می شود. مجموعه ما توانسته است در ساخت توری پنجره به تولید انبوه برسد و هر ساله مشتریان زیادی جذب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *