توری پنجره دو جداره
آوریل 24, 2020
توری پلیسه ای
آوریل 24, 2020

در فصل تابستان با گرم شدن هوا، انواع حشرات موذی به درون خانه ها راه پیدا می کنند. حشرات موذی مانند مگش و پشه می باشند که به محیط های سردی مانند محیط درون خانه ها راه پیدا می کنند. قیمت توری پلیسه نسبت به جاهای دیگر ارزان تر می باشد. از انواع توری ها با سایزهای مختلف و با توجه به نوع کاربرد در انواع مدل ها برای دفع این حیوانات موذی استفاده می کنند. انواع توری مانند، توری پشه، توری پلیسه، توری پنجره و توری پنجره می باشد که خود توری از ماده پلی استایرن ساخته می شود و قاب فلزی این توری ها از فلزات مستحکم ساخته می شود. پلی استایرن ماده ای نرم و انعطاف پذیر می باشد که می تواند شکل های مختلفی به خود بگیرد که یکی از این شکل ها پلیسه می باشد. این توری ها در دفع حشرات موذی بسیار خوب عمل کرده و دوام بسیار بالایی دارند. این قاب فلزی می تواند فشار زیادی را تحمل کند و توری ها را به خوبی مهار می کنند. توری پلیسه روی انواع پنجره ها و درب ها قابل نصب می باشد که بدون دخالت دست و انبری بر روی انواع درب و پنجره های بزرگ نصب می شوند. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا از یک طرف به راحتی باز و بسته شود. توری پلیسه در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد.

کیفیت توری پلیسه

توری پنجره با توجه به نوع ساخت از وزن پایینی برخوردار بوده و افراد می توانند با توجه به سلیقه شخصی خود از این توری ها هرجا که بخواهند، بهره ببرند. نصب توری پلیسه در دید افراد خارجی نمی باشد و به عنوان مانع بر سر راه پنجره محسوب نمی شود. این توری ها به صورت آکاردئونی از یک طرق به طور کامل درون قاب فلزی خود جمع می شوند و عملیات باز و بسته شدن با استفاده از ریل هایی فلزی صورت می گیرد.

این توری ها از مصالح مقاوم ساخته می شود، خود توری از ماده پلی استایرن و قاب فلزی آن ها از فلزات مستحکم ساخته می شود که می توانند در انواع شرایط مختلف از خود مقاومت نشان می دهد. نصب این توری ها روی درب و پنجره ها باعث تخریب دکوراسیون داخلی نمی شود و برعکس باعث زیباتر شدن منزل می گردد، زیرا قاب فلزی این توری ها از رنگ های ملایمی می باشد که باعث زیباتر شدن فضا می گردد. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب شود و هیچ محدودیتی در نصب و استفاده از آن وجود ندارد. توری ها توسط مجموعه توریکس در انواع اندازه ها و رنگ ها تولید می شوند. نصب این توری ها بسیار راحت بوده و این به دلیل وزن کمی که دارند، می باشد. هر فردی به راحتی می تواند این توری ها بردارد و در جای مناسب نصب شود. توری پلیسه با گذشت زمان دچار فرسایش نمی شود و با خوردن آفتاب رنگ و جلای خود را از دست نمی دهند. ویژگی آخر توری های پلیسه این است که عملیات باز و بسته شدن توسط ریل هایی مقاوم بدون دخالت دست انجام می گیرد.

قیمت توری پلیسه

توری پلیسه معمولا در صنایع تولیدی ما با تخفیف ویژه به مشتریان عرضه می شود و این تخفیف شامل کلیه محصولات ما می باشد. فاکتورهای متعددی وجود دارند که در قیمت گذاری برای توری ها نقش دارند. یکی از این فاکتورها اندازه توری می باشد و این اندازه با توجه به نظر مشتریان تولید می شود. هرچقدر توری از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد، قیمت آن هم گزاف تر می شود. خرید توری پلیسه در صنایع توریکس به صورت اقساطی هم انجام می شود. کاربران می توانند قسمتی از هزینه را ماهانه به صورت قسطی پرداخت کنند و فقط ابتدای معامله بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه تقبل کنند. علاوه بر قیمت مناسبی که توری ها دارند، کیفیت آن ها نیز بالا می باشد. یکی از مزیت ها توری های توریکس این است که افراد وقتی آن ها را خریداری می کنند، افراد زیادی تمایل پیدا می کنند که این توری ها را از ما خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *