توری پنجره توریکستوری پنجره یکی محصولات پرکاربردی است که علاوه بر زیبایی که می تواند به پنجره شما دهد ، هدف اصلی آن ممانعت از ورود حشرات موذی و ایجاد امنیت برای شما در منزل یا محل کار شماست. توری پنجره انواع مختلفی دارد که بسته به این که شما در چه منطقه جغرافیایی قرار دارید می تواند نوع آن تغیر کند. علاوه بر منطقه جغرافیایی و آب و هوا عوامل مختلف زیاد دیگری نیز در انتخاب بهترین گزینه برای توری پنجره وجود دارد که به شما پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات درباره بهترین انتخاب برای خودتان با متخصصین ما در تماس باشید.

بسته به این که پنجره شما از چه هندسه ای برخودار است و چه نوع توری می خواهید ، قیمت توری پنجره مورد نظر نیز می تواند تفاوت کند. به شما پیشنهاد می کنیم که برای استعلام قیمت دقیق برای توری پنجره خود با متخصصین توریکس در تماس باشید تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین گزینه برای هدفی که می خواهید ، در وقت شما نیز صرفه جویی شود. این اطمینان را داشته باشید که هر آنچه که شما نیاز داشته باشید را ما با بهترین قیمت و کیفیت می توانیم به شما ارائه کنیم.

مزیت توری پنجره توریکس

بهترین قیمت

بالاترین کیفیت

توری استاندارد

3دهه تجربه

برخی از نمونه کارهای توری پشه

توری پنجره وسیله ای می باشد که برای جلوگیری از ورود حشرات و مانع از ورود گرد و غبار به داخل خانه می شود. بیشتر در فصل تابستان از این توری ها استفاده می کنند، زیرا در این فصل هوا گرمتر می شود وانواع حشرات به فضاهای خنک تری مهاجرت می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس می باشند که استفاده از توری بهترین راه مقابله با آن ها می باشد. توری پنجره در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

 1. توری پشه
 2. توری پلیسه
 3. توری ثابت
 4. توری پنجره

توری های بالا نسبت به توری های قدیمی از مکانیزم ساخت بالاتری تولید شده اند. این توری ها از جنس پلی استایرن بوده که نرمی بالایی دارد. استفاده از پلی استایرن سبب شده است تا توری از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. نصب این توری ها روی درب و پنجره بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند. این توری ها در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب آهنی خود قرار گرفته که استحکام بسیار بالایی دارند.

کیفیت بالای توری پنجره

 1. توری های امروزی دارای کیفیت بالاتری نسبت به مدل های قدیمی می باشند و یکی از مهمترین مزیت این توری ها وزن سبک و راحت آن ها می باشد که باعث شده است تا مشتریان بدون صرف زمان زیاد این توری ها را در منزل خود اجرا و راه اندازی کنند.
 2. توری ثابت معمولا از طرف بیرون هیچ چشم اندازی ایجاد نمی کند و به عنوان مانع در برابر پنجره یا درب به حساب نمی آید. استفاده از توری ثابت باعث برهم زدن دکوراسیون داخلی منازل نمی شود.
 3. معمولا توری های ثابت به صورت آکاردئونی بدون دخالت دست جمع می شوند. به این توری ها توری آکاردئونی نیز می گویند. بیشتر کاربران از این توری ها امروزه استفاده می کنند.
 4. مشتریان می توانند از این توری ها برای انواع پنجره های بزرگ و کوچک داخل منازل و درب ها استفاده کنند. توری پنجره از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شوند.
 5. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.
 6. قاب فلزی توری پنجره در هنگام برخورد آفتاب دچار تغییر رنگ نشده و با مرطوب شدن دچار زنگ زدگی نمی شود.
 7. باز و بسته شدن توری ها با استفاده از ریل هایی فلزی انجام می گیرد. این ریل ها بسیار مقاوم بوده و از دوام بالایی برخوردار هستند.

دسته بندی توری پنجره

دسته بندی توری پنجره به طور کلی بر اساس خاصیت جمع شوندگی و بر اساس تعداد و نوع فریم انجام می شود. معمولا توری های تک فریمی و دابل فریمی عملیات باز و بسته شدن به طور ویژه ای انجام می شود. بیشتر کاربران از نوع دابل فریمی استفاده نمی کنند. این عملیات با استفاده از ریل های آهنی انجام گرفته که بعد از جمع شدن درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. از نظر خاصیت جمع شوندگی توری ها به دو دسته افقی و عمودی دسته بندی می شوند. نسل جدید توری های امروزی از این دو دسته الهام گرفته شده است.  در توری های عمودی جمع شدن از یک طرف به صورت عمودی انجام می شود که شکلی آکاردئونی دارد. در توری های افقی جمع شدن از یک طرف به صورت افقی صورت می گیرد که این هم مانند عمودی به صورت آکاردئونی انجام می شود. مزیت مجموعه ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش محصولات توری پنجره است. مفتتخریم تا به شما خدمت رسانی کنیم.

آخرین مطالب وبلاگ

ژوئن 16, 2020
توری پشه در رفسنجان

توری پشه در رفسنجان

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود نداشته و افراد می توانند بدون صرف زمان زیادی آن ها را بر روی انوع پنجره ها برای پوشش درز آن ها نصب کنند. معمولا توری پشه در رفسنجان به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده که پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از این توری ها استفاده شده که از مزیت های ویژه ها به شمار می رود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند، به خصوص برای ماه های گرم سال استفاده از آن ها بسیار مورد توجه است.
ژوئن 15, 2020
توری پلیسه در شیراز

توری پلیسه در شیراز

در صنعت شیمیایی پلی استایرن دارای کاربردهای زیادی بوده و از مواد نرم محسوب می شود. یکی از مزیت های توری پلیسه در شیراز وزن پایین آن ها است که سبب شده است حمل و نقل آن ها به سهولت انجام شود.شما عزیزان می توانید بر اساس نوع سلیقه شخصی خود و نوع دکوراسیون داخلی منزل خود بهترین مدل توری پلیسه را انتخا کنید و از آن برای کلیه ماه های سال بهره ببرید. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.