توری پنجره چسبی
آوریل 24, 2020
قیمت توری پلیسه
آوریل 24, 2020

توری پنجره دو جداره یکی از محصولات توریکس می باشد که در فصل تابستان تقاضای بیشتری از سوی مشتریان دارد. بیشتر از توری پنجره در ماه های گرم سال استفاده می شود، زیرا در این ماه ها با گرم تری شدن هوا انواع حشرات موذی به محیط های خنک تری مانند درون خانه ها راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس می باشند که استفاده از توری بهترین راه مقابله با آن ها می باشد. توری ها با توجه به نوع کاربرد در انواع طرح ها ساخته می شود و مجموعه ما توانسته است در ساخت این توری ها به تولید انبوه برسد. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

  1. توری ثابت
  2. توری پنجره
  3. توری پلیسه
  4. توری پشه در انواع رنگ ها

توری پنجره دو جداره نسبت به توری های قدیمی از مکانیزم پیشرفته تری به مشتریان ارائه یم شود. این توری ها با استفاده از مصالح مقاومی ساخته می شود که دارای دوام زیادی هستند و می توانند فشار زیادی را تحمل کنند. این توری ها از جنس پلی استایرن بوده که نرمی بالایی دارد. استفاده از پلی استایرن سبب شده است تا توری از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. نصب این توری ها روی درب و پنجره بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند. این توری ها در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب آهنی خود قرار گرفته که استحکام بسیار بالایی دارند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما می باشد که شما عزیزان می توانید به ما اطمینان کنید.

کیفیت توری پنجره دو جداره

  1. توری پنجره دوجداره دارای کیفیت ساخت بالاتری هستند که علاوه بر بحث کیفیت دارای قیمت مناسب تری می باشند، مهم ترین قابلیت این توری ها وزن سبک آن ها می باشد و این وزن سبک باعث شده است تا مشتریان بدون استفاده از اهرمی، این توری ها را بر انواع پنجره های کوچک و بزرگ منزل خود نصب نمایند که باعث شده است، معمولا بعضی از افراد می توانند برای کل سال از این توری ها استفاده کنند.
  2. نصب توری پنجره دوجداره هیچ محدودیتی ندارد و از طرف بیرون در دید افراد خارجی نمی باشد. معمولا  نصب این توری ها باعث خراب کردن دکوراسیون داخلی نمی شوند.
  3. معمولا توری پجره دو جداره با استفاده از ریل هایی که بر روی ان ها تعبیه شده است، به صورت آکاردئونی باز و بسته می شود. بنابراین کاربران به این توری ها توری آکاردئونی نیز می گویند. بیشتر کاربران از این توری ها در اندازه های مختلف استفاده می کنند و باعث شده است تا طرفداران زیادی پیدا کند.
  4. مشتریان می توانند از این توری ها برای انواع پنجره های بزرگ و کوچک داخل منازل و درب ها استفاده کنند. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شوند.
  5. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.
  6. قاب فلزی توری ها در هنگام برخورد آفتاب دچار تغییر رنگ نشده و با مرطوب شدن دچار زنگ زدگی نمی شود.

قیمت توری ها

توری پنجره دو جداره با استفاده از تخفیف ویژه ای ارائه می شود. این توری ها به صورت اقساطی هم به کاربران ارائه می شود. آن ها می توانند بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه تقبل کنند و مابقی هزینه را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنند. مجموعه ما می تواند اقساط را به صورت چکی هم قبول کند و ما مفتخر هستیم تا محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عزیزمان ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *