توری پلیسه در شهریار
توری پلیسه در شهریار
ژوئن 1, 2020
توری پشه در خرم آباد
توری پشه در خرم آباد
ژوئن 9, 2020
توری پنجره در گرگان

توری پنجره در گرگان با استانداردهای لازم به همراه تخفیف ویژه با کیفیت بالا توسط مجموعه توریکس به شما عزیزان ارائه می شود. توریکس کلیه محصولات خود مانند توری پنجره در گرگان با نشان استاندارد به شما مشتریان عزیز ارائه می کند. مدت گارانتی این توری ها به صورت دو ساله بوده که در این مدت می توانید از خدمات پس از فروش ما استفاده کنید. فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در قیمت توری پنجره از عوامل مهم محسوب می شوند. نوع جنس مصالح استفاده شده، نوع طرح اجرایی برای ساخت آن ها و اندازه آن ها از این موارد به حساب می آیند.

 محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند با صرف وقت کمتری به راحتی از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پنجره در گرگان به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده به طوری که توری پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.  توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند.

معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند.

مزیت های توری پنجره در گرگان

توری پنجره در گرگان با تنوع طرح های زیادی در بازار فروش ارائه شده و سعی شده است که توری هایی به دست شما مشتریان عزیز برسد که کارایی بالایی داشته و افراد برای کلیه فصل های سال از آن ها بهره ببرند. معمولا از موادی چون پلی استایرن منعطف در ساخت توری پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استفاده از این مواد به خاطر شکل دهی به توری ها بوده که دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند. پلی از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود که برای بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد.

پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. از این ماده برای شکل دادن به توری ها استفاده می کنند. یکی از مزیت های توری پنجره در گرگان وزن پایین آن ها می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد دیگر از انواع پیچ و اهرم ها استفاده نکرده و بدون صرف زمان زیادی از توری ها بهره می برند.این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که دارای قیمت مناسبی به همراه تخفیف ویژه می باشند.

دسته بندی توری ها، خاصیت جمع شوندگی خوب

توری پنجره در گرگان با استفاده از یک یا دو فریم در راستاهای عمودی و افقی به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار گرفته و عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. عملیات باز و بسته شدن در توری پنجره در گرگان با استفاده از ریل های آهنی صورت می گیرد. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها یدبل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. توری پنجره به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *