توری پلیسه در بجنورد
توری پلیسه در بجنورد
ژوئن 10, 2020
توری درب کشویی
توری درب کشویی
ژوئن 12, 2020
توری پنجره در بیرجند

توری پنجره در بیرجند یکی از محصولات مجموعه ما است که با کیفیت و قیمت مناسب مشتریان عرضه می شود. موارد مهمی هستند که در کیفیت و قیمت دهی به توری ها نقش مهمی دارند. این عوامل شامل نوع جنس استفاده شده برای ساخت توری پنجره در بیرجند، نوع طرحی که برای آن در نظر می گیرند و اندازه آن ها است.

 در نصب انواع توری ها برای کاربران محدودیتی وجود ندارد و مشتریان می توانند بر اساس نوع کاربری و اندازه محل از انواع توری ها بهره ببرند. معمولا توری پنجره به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را با سرعت بالایی با استفاده از ریل هایی فلزی انجام می دهد. برای جلوگیری از ورود حشرات به درون فضای خنک داخل خانه ها از انواع توری ها با سایزهای مختلف استفاده می شود.

همچنین این توری ها مانع خوبی در برابر گرد و غبار از طرف بیرون محسوب می شوند. بیشتر کاربران از توری های قدی برای کلیه ماه های استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی بیشتر از طریق درز درب و پنجره وارد محیط اصلی می شوند که استفاده از توری بهترین راه برای پوشاندن درزها می باشد. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

توری پشه

توری پلیسه

توری ثابت

توری پنجره

توری پنجره دارای ظاهر ساده ای هستند ولی عملکرد بهتری نسبت به توریهای قدیمی دارند. نصب توری پنجره روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن کمی که دارند، کلیه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

مزیت های توری پنجره در بیرجند

توری پنجره در بیرجند با تنوع طرح و اندازه های گوناگون در بازار عرضه می شوند. از موادی چون پلی استایرن برای شکل دهی به توری ها استفاده می شود. با استفاده از این ماده می توان شکل های مختلفی به خود توری ها داد. پلی استایرن دارای قابلیت های شیمیایی و فیزیکی فراوانی در صنعت بوده و از پرکاربردترین مواد در صنایع مختلف محسوب می شود. باعث شده است. این ماده نرم بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد. یکی از مزیت های توری پنجره در بیرجند وزن کم آن ها است که سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند.

برای قاب فلزی این توری ها از رنگ های ملایم متناسب با دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. مزیت مجموعه ما سه دهه سابقه فروش کلیه توری پشه بند با بالاترین کیفیت می باشد.

دسته بندی کلی توری ها

توری پنجره در تهران با استفاده از یک یا دو فریم عملیات باز و بسته شدن را با صرف کم ترین زمان ممکن انجام می دهد. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای استحکام بالایی بوده و وزن توری را به خوبی مهار می کنند. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها دابل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد.

دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که با استفاده از دو فریم ساخت درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *