توری پلیسه در تهران
توری پلیسه در تهران
می 16, 2020
توری ثابت در شیراز
توری ثابت در شیراز
می 18, 2020

توری پنجره در اصفهان

توری پنجره در اصفهان

توری پنجره در اصفهان از محصولات حدادماهر میئباشد که با قیمت مناسب و کیفیت بالا به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. عوامل مختلفی وجود دارند که در قیمت توری ها نقش مهمی دارند. این عوامل شامل، نوع طرح اجرایی، ابعاد توری و نوع جنس مصالح استفاده شده برای ساخت آن ها می باشد. معمولا این توری ها با گارانتی بلند مدت به شما عزیزان ارائه می شود. گارانتی محصولات توری پنجره به صورت دوساله بوده که شما عزیزان می توانید به مدت دو سال از خدمات پس از فروش ما استفاده کنید.

 محدودیتی در نصب انواع توری پنجره وجود ندارد و مشتریان می توانند برای انواع پنجره ها بزرگ و کوچک خود استفاده کنند. معمولا توری پنجره در اصفهان عملیات باز و بسته شدن را با استفاده از یک یا دو فریم به صورت عمودی و افقی انجام می دهند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. بیشتر در فصل تابستان تقاضای بیشتری برای توری پنجره وجود دارد. حشرات موذی شامل پنجره و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند.

توری ها در انواع سایزها و طرح ها اجرا می شوند. توری ها با توجه به نوع عملکردی که دارند در شرایط مختلف از آن استفاده کنند. معمولا از این توری ها برای پنجره های دوجداره استفاده می کنند. انواع توری ها با توجه به نوع عملکردشان به مواردی چون توری پلیسه، توری ثابت، توری پشه و توری پنجره تقسیم بندی می شوند.توری پشه بند قدیمی دارای ظاهر ساده ای هستند و امروزه از عملکرد بهتری برخوردار هستند. نصب توری پنجره در اصفهان روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

موارد کیفی در توری پشه

توری پنجره در اصفهان معمولا با کیفیت های مختلفی در بازار ارائه می شوند. معمولا برای ساخت خود توری ها از مواد قابل انعطاف پذیری استفاده می شود. خود توری ها از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد یکی از مزیت های توری پنجره در اصفهان وزن پایین آن ا می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند.  و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. مفتخریم تا به شما عزیزان در زمینه فروش محصولات توری پنجره خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در این زمینه می باشد.

انواع توری پشه در اصفهان          

توری پنجره در اصفهان با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. خاصیت جمع شوندگی در راستای عمودی و افقی با استفاده از ریل هایی فلزی صورت می گیرد. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری های دابل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند که در بازار به توری های آکاردئونی معروف هستند. توری پنجره با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *