توری پشه در زاهدان
توری پشه در زاهدان
می 27, 2020
توری پلیسه در شهریار
توری پلیسه در شهریار
ژوئن 1, 2020

توری پنجره در اسلامشهر

توری پنجره در اسلامشهر

توری پنجره در اسلامشهر از محصولات مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت و قیمت مناسبی به شما مشتریان عزیز به همراه تخفیف ویژه ای به شما مشتریان عرضه می شود. قیمت و کیفیت این توری ها بالا به فاکتورهای مختلفی از جمله جنس توری و نوع سازه های استفاده شده برای ساخت آن بستگی دارد. نوع طرح انتخابی برای توری پنجره با توجه به نوع عملکردشان در قیمت دهی به آن ها موثر می باشد.

 محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای انواع درب ها و پنجره ها از آن ها بهره ببرند. معمولا توری پنجره در اسلامشهر به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند. توری ها بیشتر برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به مکان های مختلف درون خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند.

در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس که بیشتر از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک داخل خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها توسط مجموعه ما با کیفیت بالایی به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. توری پشه بند قدیمی دارای ظاهر ساده ای هستند و امروزه از عملکرد بهتری برخوردار هستند.

دوام بالای توری پنجره توریکس

توری پنجره در اسلامشهر با درجه کیفی مختلفی در بازار ارائه می شوند. این درجه کیفی می تواند به عوامل مختلفی از جمله تعداد فریم های ساخت و نوع عملیات باز و بسته شدن آن ها بستگی دارد. معمولا از موادی در ساخت توری پنجره استفاده می شود که بتوان به آن شکل های مختلفی داد. از پلی استایرن با درجه کیفی مختلف برای اخت خود توری ها استفاده می شود. پلی استایرن دارای قابلیت های شیمیایی و فیزیکی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. از این ماده برای شکل دادن به توری ها استفاده می کنند.

توری ها بر اساس راستای جمع شدن به دو مدل افقی و عمودی دسته بندی شده و از نظر تعداد فریم های ساخت به دو مدل دابل فریمی و تک فریمی تقسیم بندی می شوند. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی درون قاب فلزی خود جمع می شوند. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.

عملیات باز و بسته شدن در توری پنجره در اسلامشهر

در توری پنجره در اسلامشهر خاصیت جمع شوندگی با استفاده از یک یا دو فریم انجام می شود.  عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که در برابر فشار زیاد ناشی از خود مقاومت زیادی نشان می دهند. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها دابل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد.

توری های دابل فریمی عملیات باز و بسته شدن را با استفاده از دو فریم سریع تر از توری های تک فریمی انجام می دهند. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پنجره در اسلامشهر با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *