توری پلیسه توریکستوری پلیسه : در فصل گرما با گرم تر شدن هوا انواع حشرات موذی به داخل خانه راه پیدا می کنند. حشرات موذی مانند مگش و پشه بیشتر وارد محیط خانه می شوند. از انواع توری ها برای جلوگیری از ورورد چنین حشرات به د اخل خانه جلوگیری می شود. انواع توری مانند، توری پشه، توری پلیسه، توری پنجره و توری پنجره می باشد که از ماده پلی استایرن ساخته می شوند. این ماده نرم و انعطاف پذیر می باشد که می تواند شکل های مختلفی به خود بگیرد. یکی از این شکل ها پلیسه ای می باشد که در دفع حشرات بسیار خوب عمل کرده که بر روی انواع پنجره ها و درب ها قابل نصب می باشد. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا از یک طرف به راحتی باز و بسته شود. توری پلیسه در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد.

چرا توری پلیسه توریکس؟

بهترین قیمت

بالاترین کیفیت

توری استاندارد

3دهه تجربه

برخی از نمونه های توری پلیسه

کیفیت توری پلیسه

توری پلیسه بسیار سبک بوده و کاربران می توانند با توجه به نظر دلخواه خود آن ها را هرجا که بخواهند روی پنجره های بزرگ خود نصب کنند. نصب توری پلیسه روی پنجره از طرف بیرون هیچ دیدی ندارد و به عنوان مانعی جلوی درب و پنجره به حساب نمی آید. این توری ها به صورت آکاردئونی جمع می شوند و هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرند.

قاب توری ها فلزی بوده که از مقاومت بالایی برخوردار است. نصب این توری ها روی درب و پنجره ها باعث تخریب دکوراسیون داخلی نمی شود. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب شود و هیچ محدودیتی در نصب آن وجود ندارد. توری ها در انواع رنگ ها و سایزها توسط صنایع توریکس ساخته می شود و معمولا رنگ هایی ملایم برای آن ها در نظر می گیرند. نصب این توری ها بسیار راحت بوده و این به دلیل وزن کمی که دارند، می باشد. هر فردی به راحتی می تواند این توری ها بردارد و در جای مناسب نصب شود. توری پلیسه با گذشت زمان دچار فرسایش نمی شود و با خوردن آفتاب دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ نمی شود. ویژگی آخر توری های پلیسه این است که عملیات باز و بسته شدن توسط ریل هایی مقاوم بدون دخالت دست انجام می گیرد.

قیمت انواع توری ها

توری پلیسه معمولا در صنایع تولیدی ما با تخفیف ویژه به مشتریان ارائه می شود. فاکتورهای متعددی وجود دارند که در قیمت توری پلیسه نقش دارند. یکی از این فاکتورها ابعاد توری می باشد. هرچقدر توری از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد، قیمت آن هم گزاف تر می شود. خرید توری پلیسه در صنایع توریکس به صورت اقساطی هم انجام می شود. کاربران می توانند قسمتی از هزینه را به طور اقساطی پرداخت کنند و بقیه هزینه را به صورت قسطی تقبل نمایند. علاوه بر قیمت مناسبی که توری ها دارند، کیفیت آن ها نیز بالا می باشد. یکی از مزیت ها توری های توریکس این است که افراد وقتی آن ها را خریداری می کنند، افراد زیادی تمایل پیدا می کنند که این توری ها را از ما خریداری کنند.

انواع مختلف توری پلیسه

توری ها از نظر جمع شدن به دو دسته افقی و عمودی دسته بندی می شوند. در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به شکل آکاردئونی می باشد و توری از یک طرف به صورت افقی به طور کاملا هوشمند درون قاب فلزی خود جمع می شود. در توری های عمودی خاصیت جمم شوندگی به صورت عمودی بوده و توری از یک طرف به طور کاملا هوشمند درون قاب فلزی خود جمع می گردد. این قاب فلزی از آلیاژ آلومینومی بوده که دارای استحکام بالایی ساخته شده است. جمع شدن توری بدون دخالت دست انجام می شود. توری های عمودی نسل جدید توری های قدیمی به حساب می آیند که مکانیزم پیشرفته تری نسبت به توری های افقی دارند. اکثر کاربران برای پنجره های عمودی خود از این توری ها استفاده می کنند که قیمت مناسبی هم دارند. دسته بندی بعدی برای توری پلیسه از نظر فریم ساخت آن ها می باشد. دو نوع تک فریمی و دابل فریمی برای توری ها وجود دارد. در توری های تک فریمی بلدون دخالت دست و یا اهرمی توری به طور کامل از یک طرف باز و بسته می شود ولی در توری های دابل فریمی توری از یک طرف به وسیله ریل هایی کاملا هوشمند باز و بسته می شود. اکثر مشتریان معمولا از توری های دابل فریمی استفاده می کنند که دارای دوام بالایی هستند.

آخرین مطالب وبلاگ

ژوئن 16, 2020
توری پشه در رفسنجان

توری پشه در رفسنجان

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود نداشته و افراد می توانند بدون صرف زمان زیادی آن ها را بر روی انوع پنجره ها برای پوشش درز آن ها نصب کنند. معمولا توری پشه در رفسنجان به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده که پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از این توری ها استفاده شده که از مزیت های ویژه ها به شمار می رود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند، به خصوص برای ماه های گرم سال استفاده از آن ها بسیار مورد توجه است.
ژوئن 15, 2020
توری پلیسه در شیراز

توری پلیسه در شیراز

در صنعت شیمیایی پلی استایرن دارای کاربردهای زیادی بوده و از مواد نرم محسوب می شود. یکی از مزیت های توری پلیسه در شیراز وزن پایین آن ها است که سبب شده است حمل و نقل آن ها به سهولت انجام شود.شما عزیزان می توانید بر اساس نوع سلیقه شخصی خود و نوع دکوراسیون داخلی منزل خود بهترین مدل توری پلیسه را انتخا کنید و از آن برای کلیه ماه های سال بهره ببرید. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.