پشه بند توری
آوریل 24, 2020
توری پلیسه قیمت
آوریل 24, 2020

توری پلیسه چیست

توری پلیسه از محصولات توریکس می باشد که مشتریان ما می توانند از طریق سایت دیگر محصولات ما را مشاهده کنند. توری پلیسه چیست و چه کاریردی می تواند برای افراد داشته باشد؟ در فصل تابستان با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی به داخل خانه ها راه پیدا کمی کنند. برای جلوگیری از این حشرات از انواع توری ها با اندازه های مختلف استفاده می شود. توری ها معمولا دارای نشان استاندارد از سوی شرکت سازنده هستند و مشتریان می توانند برای کل سال از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری ها از مصالح مختلفی ساخته می شود.

حال باید بگوییم توری پلیسه چیست و چه کاربردی دارد، خود توری ها از جنس پلی استایرن و قاب فلزی این توری ها از فلزات مستحکم می باشد. این فلزات شامل فولاد و آلومینیوم می باشند که دارای سطح براقی هستند. پلی استایرن در صنعت کاربردهای شیمیایی زیادی دارد. این ماده نرم و انعطاف پذیر می باشد که می تواند شکل های مختلفی به خود بگیرد. یکی از این شکل ها پلیسه ای می باشد که در دفع حشرات بسیار خوب عمل کرده که بر روی انواع پنجره ها و درب ها قابل نصب می باشد. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا از یک طرف به راحتی باز و بسته شود. توری پلیسه در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد.

عوامل موثر بر کیفیت توری پلیسه

این توری ها وزن پایینی داشته و کاربران می توانند از آن ها در شرایط مختلف استفاده کنند. در نصب توری ها محدودیتی وجود ندارد و هر شخصی به راحتی می تواند از آن ها استفاده کند. نصب توری پلیسه روی پنجره از طرف بیرون در دید افراد خارجی نمی باشد و به عنوان مانعی در سر راه پنجره و درب ها به حساب نمی آید. خاصیت جمع شوندگی در این توری ها به شکل آکاردئونی صورت می گیرد و عملیات باز و بسته شدن از یک طرف توری ها انجام می شود که در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند.

دوباره تعریفی دیگر از توری پلیسه داریم و لازم می باشد بگوییم توری پلیسه چیست ؟ قاب این توری ها از آلیاژهای مختلفی شامل فولاد و آلومینیوم ساخته می شود. این قاب ها فشار زیادی را تحمل می کنند و می توانند وزن توری را به خوبی مهار کنند. دکوراسیون داخلی منازل با نصب کردن توری پلیسه دچار تخریب نمی شود و باعث بهتر جلوه دادن این دکوراسیون می شوند. توری پلیسه روی پنجره های بزرگ و کوچک با استفاده از استاندارد جهانی سوار می شود و طریقه نصب به راحتی انجام گرفته و هر شخصی می تواند این توری ها را بر روی پنجره ها سوار کند. توری ها در انواع رنگ ها و سایزها توسط صنایع توریکس ساخته می شود و معمولا رنگ هایی ملایم برای آن ها در نظر می گیرند. یکی از مزیت های دیگر توری پلیسه این است که مشتریان می توانند با توجه به سلیقه شخصی خود این توری ها را ارتقا داده و از توری هایی با بافت قوی تر در آن ها استفاده کنند. هر فردی به راحتی می تواند این توری ها بردارد و در جای مناسب نصب شود. توری پلیسه با گذشت زمان دچار فرسایش نمی شود و با خوردن آفتاب دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ نمی شود. ویژگی آخر توری های پلیسه این است که عملیات باز و بسته شدن توسط ریل هایی مقاوم بدون دخالت دست انجام می گیرد.

توری پلیسه چیست و انواع آن

توری ها با توجه به نوع کاربری به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. بر اساس نوع و تعداد فریم ساخت به دو دسته توری های تک فریمی و دابل فریمی دسته بندی می شوند. در توری های تک فریمی عملیات باز و بسته شدن با استفاده از یک فریم و در توری های دابل فریمی عملیات باز و بسته شدن با استفاده ز دو فریم ساخت صورت می گیرد. بر اساس نوع خاصیت جمع شوندگی توری ها به دو دسته افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به شکل افقی و در توری های عمودی عملیات باز و بسته شدن به صورت عمودی انجام می شود. توری از یک طرف به صورت افقی به طور کاملا هوشمند درون قاب فلزی خود جمع می شود. این قاب فلزی از آلیاژ آلومینومی بوده که دارای استحکام بالایی ساخته شده است. جمع شدن توری بدون دخالت دست و با استفاده از ریل های فلزی صورت می گیرد. توری های عمودی نسل جدید توری های قدیمی به حساب می آیند که ساخت پیشرفته تری  نسبت به توری های افقی دارند. اکثر کاربران برای پنجره های عمودی خود از این توری ها استفاده می کنند که قیمت مناسبی هم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *