توری پلیسه چیست
آوریل 24, 2020
انواع توری پنجره
آوریل 24, 2020

در فصل گرما ورود حشرات موذی به درون خانه ها زیاد شده و افراد مجبور هستند تا از انواع توری پشه برای جلوگیری از ورد آن ها استفاده کنند. توری پلیسه قیمت گزافی ندارد و مجموعه توریکس سعی در جلب رضایت شما عزیزان دارد. مگس و پشه از جمله حشراتی می باشند که بیشتر در ماه های گرم سال وارد محیط خانه می شوند. انواع توری مانند، توری پشه، توری پلیسه، توری پنجره و توری پنجره می باشد که از ماده نرم و انعطاف پذیری به نام پلی استایرن ساخته می شود. این ماده نرم و انعطاف پذیر می باشد که می تواند شکل های مختلفی مانند پلیسه ای به خود بگیرد. یکی از این شکل ها پلیسه ای می باشد که در دفع حشرات بسیار خوب عمل کرده که بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک و درب ها قابل نصب هستند. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا از یک طرف به راحتی باز و بسته شود. توری پلیسه در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد.، این قاب فلزی می تواند وزن زیاد توری را به خوبی تحمل کند و با استفاده از ریل هایی مقاوم عملیات باز و بسته شدن انجام می شود. مزیت ما پنجاه سال سابقه کاری ما در زمینه فروش محصولات توری پشه می باشد. مفتخریم تا به شما عزیزان ارائه خدمت بکنیم.

توری پلیسه قیمت چگونه است

این توری ها دارای وزن پایینی بوده که می تواند به راحتی روی قاب فلزی خود مهار شود یکی از دلایلی که در وزن توری ها نقش داشته، استفاده از مواد پلی استایرن در ساخت توری می باشد. ضخامت توری ها از بافت های نازکی می باشد که به صورت محکم در کنارهم طراحی می شوند. از طرف بیرون، توری ها در دید افراد خارجی نیست و به عنوان مانعی برای پنجره های بزرگ به حساب نمی آیند. این توری ها به صورت آکاردئونی جمع می شوند به همین به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند و هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرند.

توری پلیسه قیمت خوبی دارد و مجموعه ما سعی کرده است با تخفیف ویژه به مستریان ارائه کند. قاب این توری ها از فلزات مختلف ساخته می شوند. این فلزات شامل فولاد و آلومینیوم می باشد که دارای سختی زیادی هستند و با گذشت زمان دچار فرسایش نمی شوند. نصب این توری ها روی انواع پنجره ها محدودیتی ندارد و کاربران می توانند از این توری ها در شرایط مختلف استفاده کنند. مجموعه توریکس توانسته است در ساخت توری ها به تولید انبوه برسد و توانسته این توری ها را در انواع رنگ ها و مدل ها ساخته شده و افراد می توانند این توری ها را بدون پیچ و مهری بر روی انواع درب و پنجره ها نصب کنند. معمولا رنگ هایی ملایم برای آن ها در نظر می گیرد. این رنگ ها معمولا سفید و ابی می باشد تا با رنگ های دکوراسیون داخلی منازل تناسب داشته باشد. توری پلیسه با گذشت زمان دچار فرسایش نمی شود و با خوردن آفتاب دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ نمی شود. ویژگی آخر توری های پلیسه این است که عملیات باز و بسته شدن توسط ریل هایی مقاوم بدون دخالت دست انجام می گیرد.

انواع توری ها

توری پلیسه معمولا با دو نوع دسته بندی در بازار وجود دارد. توری پلیسه بر اساس نوع و تعداد فریم به موارد زیر دسته بندی می شود:

  1. توری تک فریمی
  2. توری دابل فریمی

توری هایی که در بالا عرض کردیم دارای کیفیت ساخت بالا و نسل جدید توری های قدیمی کحسوب می شوند. عملیات باز و بسته شدن در این فریم ها با استفاده از یک و یا دو فریم صورت می گیرد.

توری پلیسه با استفاده از نحوه باز و بسته شدن به دو نوع افقی و عمودی دسته بندی می شوند. در توری ها افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی و توری های عمودی به صورت عمودی باز و بسته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *