مرکز فروش توری پنجره
آوریل 24, 2020
قیمت توری پنجره
آوریل 24, 2020

توری پلیسه طرح دار

توری پلیسه از محصولات توریکس می باشد که با قیمت ارزان به همراه تخفیف ویژه و کیفیت بالا که شامل تعدادی فاکتورهای مختلفی است، به مشتریان عزیزمان ارائه می شود. این توری ها با رنگ ها و مدل های مختلف تولید می شوند و مجموعه توریکس توانسته است در ساخت توری پلیسه به تولید انبوه برسد. از توری ها برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به درون خانه ها استفاده می کنند. از توری پلیسه بیشتر در فصل تابستان استفاده می شود، زیرا در این فصل با گرم شدن هوا بسیاری از موجودات تمایل پیدا می کنند تا به محیط های خنک تر راه پیدا کنند. انواع توری مانند، توری پشه، توری پلیسه، توری پنجره و توری پنجره می باشد که از ماده پلی استایرن ساخته می شوند. این ماده نرم و انعطاف پذیر می باشد که می تواند شکل های مختلفی به خود بگیرد. یکی از این شکل ها پلیسه ای می باشد که در دفع حشرات بسیار خوب عمل می کند. توری پلیسه طرح دار نسبت به توری پنجره، توری ثابت در دفع حشرات بهتر عمل کرده و از نظر قیمت هم بسیار مناسب می باشد. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا از یک طرف به راحتی باز و بسته شود. توری پلیسه در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد. یکی از مزیت های مجموعه ما این است پرداخت هزینه توری پشه برای مشتریان را به صورت قسطی هم قرار داده ایم.

قیمت توری پلیسه طرح دار

در مجموعه توریکس توری پلیسه طرح دار با قیمت مناسبی به همراه تخفیفی ویژه به مشتریان ارائه می شود. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما می باشد. مشتریان می توانند در پرداخت هزینه توری به صورت اقساطی هم عمل کنند و مقداری از هزینه را در ابتدای معامله و مابقی را به صورت قسطی تقبل کنند. فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در قیمت دهی به توری پلیسه طرح دار نقش دارند. یکی از این فاکتورها، ابعاد توری پلیسه می باشد که با استفاده از نظر دلخواه مشتری قابل اجرا است. مشتریان باید قبل از خرید محصول توری پلیسه باید محیط خود را به خوبی اندازه گرفته و بعد اقدام به این کار بکنند.

کیفیت توری ها، تخفیف ویژه

کیفیت توری پلیسه طرح دار به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عوامل وزن کم توری می باشد و باعث شده است تا مشتریان بدون هدر دادن وقت زیادی این توری ها را هرجا که می خواهند نصب نمایند. نصب توری پلیسه روی پنجره از طرف بیرون هیچ دیدی ندارد و به عنوان مانعی بر سر راه درب ها و پنجره ها محسوب نمی شود. این توری ها به صورت آکاردئونی جمع می شوند و هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرند.

قاب این توری ها فلزی بوده که از مقاومت بالایی برخوردار است. نصب این توری ها روی درب و پنجره ها باعث تخریب دکوراسیون داخلی نمی شود. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب شود و هیچ محدودیتی در نصب آن وجود ندارد. توری ها در انواع رنگ ها و سایزها توسط صنایع توریکس ساخته می شود و معمولا رنگ هایی ملایم برای آن ها در نظر می گیرند. نصب این توری ها بسیار راحت بوده و این به دلیل وزن کمی که دارند، می باشد. هر فردی به راحتی می تواند این توری ها بردارد و در جای مناسب نصب شود. توری پلیسه با گذشت زمان دچار فرسایش نمی شود و با خوردن آفتاب دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ نمی شود. ویژگی آخر توری های پلیسه این است که عملیات باز و بسته شدن توسط ریل هایی مقاوم بدون دخالت دست انجام می گیرد. مزیت کاری ما پنجاه سال تجربه کاری در ساخت انواع توری پشه می باشد مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *