توری پنجره دوجداره در تهران
نصاب توری پنجره
ژوئن 13, 2020
توری پلیسه در شیراز
توری پلیسه در شیراز
ژوئن 15, 2020
توری پلیسه در کرج

توری پلیسه در کرج با بهترین قیمت بازار و بالاترین کیفیت به همراه استانداردهای لازم برای شما عزیزان فرستاده می شود.  برای توری پلیسه در کرج تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. این تخفیف برای کلیه محصولات اعم از توری پنجره، توری پشه و توری ثابت می باشد. فاکتورهای گوناگونی وجود دارد که در قیمت و کیفیت دهی به توری ها موثر می باشد. درجه کیفی توری ها به موارد زیر بستگی دارد:

  1. نوع طرح اجرایی و نوع سازه های استفاده شده برای ساخت آن ها
  2. ابعاد توری ها که باید قبل از اجرا از محل بازرسی شود.

توری ها از نظر نصب محدودیتی ندارند و افراد می توانند بدون استفاده از اهرمی آن ها را بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب کنند. این توری ها این قابلیت را دارند تا در شرایط مختلف از آن ها استفاده شود و با گذشت زمان دچار فرسودگی نمی شود. معمولا توری پلیسه به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را با سرعت بالایی انجام داده و این کار با استفاده از ریل هایی فلزی انجام میگیرد.

توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون خانه در انواع مدل ها با توجه به نوع کاربری که دارند، تولید می شوند. علاوه بر دفع حشرات موذی از برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از آن ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها بهره می برند و انواع درزهای درب و پنجره ها را با استفاده از این توری ها می پوشانند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

توری پشه

توری پلیسه

توری ثابت

توری پنجره

مزیت های توری پلیسه در کرج

توری پلیسه در کرج معمولا نسبت به توری های قدیمی در مزیت بوده و از نظر درجه کیفی در بازار به مدل های مختلفی از نظر ساخت دسته بندی می شوند. از پلی استایرن شفاف برای ساخت خود توری ها استفاده شده و از آلیاژهای مختلفی جهت راه اندازی قاب فلزی آن ها استفاده می شود. دلیل استفاده از پلی استایرن شکل دهی به توری پلیسه در کرج می باشد.

این ماده کاملا انعطاف پذیر و از مواد نرم محسوب می شود. پلی استایرن دارای قابلیت فیزیکی دیگری ازجمله ثبات رنگ می باشد که باعث شده است تا با گذشت زمان توری ها رنگ خود را از دست ندهند. یکی از مزیت های توری پلیسه در تهران وزن کم آن ها بوده که باعث شده است تا حمل و نقل آن ها به راحتی انجام شود.این توری ها از یک طرف به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.

قابلیت باز و بسته شدن توری پلیسه

توری پلیسه در کرج معمولا با استفاده از دو فریم عملیات باز و بسته شدن را انجام داده ولی در بازار توری های تک فریمی نیز موجود می باشند. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل هایی که برای آن ها در نظر گرفته شده است، انجام می گیرد. خاصیت جمع شوندگی توری ها به صورت آکاردئونی می باشد که در بازار به همین نام معروف هستند. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها یدبل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. توری پلیسه در کرج با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *