توری پلیسه در کرج
توری پلیسه در کرج
ژوئن 14, 2020
توری پشه در رفسنجان
توری پشه در رفسنجان
ژوئن 16, 2020
توری پلیسه در شیراز

توری پلیسه در شیراز از محصولات اصلی مجموعه توریکس بوده که با قیمت مناسب و با کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه می کنیم. مهم ترین شاخصه اصلی مجموعه ما کیفیت محصولاتمان می باشد، امیدواریم محصولی درخور رضایت شما عزیزان ارائه کنیم. از محصولات مجموعه ما می باشد که سعی شده است با کیفیت و قیمت مناسبی به شما مشتریان عزیز ارائه شود. فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در کیفیت و قیمت توری پلیسه در شیراز نقش مهمی دارند و این فاکتورها به ساخت توری ها وابسته می باشد. این عوامل شامل نوع طرح اجرایی، ابعاد قاب های استفاده شده از این موارد می باشند.

 در نصب توری پلیسه در شیراز محدودیتی وجود ندارد و مشتریان می توانند بدون استفاده از اهرم، پیچ و یا اهرمی آن ها را بر روی انواع پنجره ها قدی نصب کنند. معمولا توری پلیسه به صورت افقی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام داده و این کار با سرعت بالایی انجام می شود. توری ها برای دفع حشرات موذی در انواع مدل ها ساخته می شوندو علاوه بر دفع حشرات مانعی خوبی در برابر گرد و غبار به حساب می آیند. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند.

در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. برای پوشاندن درزها استفاده از این توری ها بسیار مناسب می باشد کاربران می توانند بر اساس نوع کاربری توری ها از هریک از آن ها استفاده کرد. توری های توریکس شامل، توری پلیسه، توری پشه، توری پنجره و توری ثابت در اندازه های مختلف می باشد. توری های قدیمی ظاهر ساده ای داشتند ولی توری های امروزی دارای عملکرد ویژه تری نسبت به توری های قدیمی دارند. نصب توری پلیسه روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

مزیت های ویژه توری پلیسه

توری پلیسه در شیراز دارای مزیت های ساخت نسبت به توری های قدیمی از جمله داشتن فریم هایی مناسب جهت باز و بسته شدن توری می باشد، علاوه بر آن توری ها در راستای عمود و افقی ساخته می شوند. بیشتر توری هایی که در توریکس به شما مشتریان عزیز ارائه می شود، در راستای عمودی برای انواع پنجره های دوجداره قدی ساخته می شوند. معمولا از موادی چون پلی استایرن برای خود توری ها و فلزهایی چون آلومینیوم جهت ساخت قاب فلزی آن ها استفاده می شود. روی قاب فلزی آن ها از ریل هایی جهت باز و بسته شدن توری ها استفاده می شود.

در صنعت شیمیایی پلی استایرن دارای کاربردهای زیادی بوده و از مواد نرم محسوب می شود. یکی از مزیت های توری پلیسه در شیراز وزن پایین آن ها است که سبب شده است حمل و نقل آن ها به سهولت انجام شود.شما عزیزان می توانید بر اساس نوع سلیقه شخصی خود و نوع دکوراسیون داخلی منزل خود بهترین مدل توری پلیسه را انتخا کنید و از آن برای کلیه ماه های سال بهره ببرید. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.

عملیات باز و بسته شدن توری پلیسه در شیراز

عملیات باز و بسته شدن در توری پلیسه در شیراز با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که وزن توری را به خوبی تحمل کرده و دوام بالایی از نظر ساخت دارند. در بازار تقاضای بیشتری برای توری ها دابل فریمی نسبت به تک فریمی وجود دارد که به دلیل سرعت باز و بسته شدن توری ها وابسته است. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به همین علت در بازار به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پلیسه در شیراز با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *