توری پنجره در اسلامشهر
توری پنجره در اسلامشهر
می 29, 2020
توری پنجره در گرگان
توری پنجره در گرگان
ژوئن 7, 2020
توری پلیسه در شهریار

توری پلیسه در شهریار یکی از محصولات ویژه توریکس می باشد که با استانداردهای لازم به شما مشتریان فروخته می شود. شاخص های مختلفی وجود دارند که در کیفیت توری پلیسه نقش مهمی دارند. فاکتورهای مختلیف وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. عواملی که در کیفیت و قیمت دهی به توری پلیسه در شهریار موثر می باشد، نوع جنس استفاده شده برای ساخت خود توری ها و قاب فلزی آن ها، نوع طرح اجرایی برای ساخت آن ها و اندازه آن ها می باشد.

 محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پلیسه به صورت افقی و عمودی خاصیت جمع شوندگی را انجام داده که به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود.

بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. انواع محصولات توری توریکس، شامل توری پنجره، توری پلیسه در شهریار و توری پشه می باشد که دارای فناوری بالایی در ساخت هستند.

مزیت های توری پلیسه در شهریار

توری پلیسه در شهریار با مدل های مختلفی در بازار ارائه شده که دارای درجه کیفی مختلفی از نظر ساخت هستند. معمولا از موادی در ساخت توری پلیسه استفاده می شود که بتوان به آن شکل های مختلفی داد. خود توری ها از ماده ای به نام پلی استایرن ساخته شده که دارای قابلیت ها شیمیایی و فیزیکی قابل توجه ای بوده از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است.

از این ماده برای شکل دادن به توری ها استفاده می کنند. یکی از مزیت های توری پلیسه وزن پایین آنها بوده که سبب شده است که افراد بدون استفاده از اهرم یا پیچی آن ها را برای انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب کنند.محدودیتی در نصب توری پلیسه وجود ندارد و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.  این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود.

توری پلیسه و عملیات باز و بسته شدن

توری پلیسه در شهریار با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. خاصیت جمع شوندگی با استفاده از ریل هایی فلزی صورت گرفته که سعی شده است از مقاومت بالایی ساخته شدهکه این ریل ها قابلیت آن را دارند تا وزن توری را به خوبی مهار کرده و بتوانند به سرعت بالایی باز و بسته شوند. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها دابل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. مزیت ما سه دهه سابقه فروش کلیه محصولات توری در انواع سایزهای مختلف به همراه کارت گارانتی استاندارد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *