توری پشه در خرم آباد
توری پشه در خرم آباد
ژوئن 9, 2020
توری پنجره در بیرجند
توری پنجره در بیرجند
ژوئن 12, 2020
توری پلیسه در بجنورد

توری پلیسه در بجنورد با بهترین قیمت بازار و با کیفیت مطلوب به شما عزیزان ارائه می شود. توریکس ارائه کننده انواع توری های پشه بند، اعم از توری پلیسه در تهران، توری پشه، توری ثابت و توری پنجره می باشد.  فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در کیفیت دهی به توری ها موثر بوده که در زیر برای شما عزیزان شرح می دهیم:

  1. نوع جنس استفاده شده برای ساخت خود توری ها که بیشتر از ماده پلی استایرن استفاده می کنند.
  2. نوع طرح اجرایی برای ان ها که بیشتر توری هایی که در بازار وجود دارند، در راستای عمودی بوده که برای انواع پنجره های قدی مورد استفاده قرار می دهند.
  3. سومین عامل می تواند نوع ابعاد اجرایی برای ساخت توری ها باشد.

 محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود نداشته به طوریکه کاربران می توانند بر اساس سلیقه شخصی خودشان بهترین طرح را برای آن در نظر بگیرند. معمولا توری پلیسه در بجنورد به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده و در بازار از این نظر برای آن ها مدل های افقی و عمودی در نظر می گیرند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود.

بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند.

دوام بالای توری پلیسه در بجنورد

توری پلیسه در بجنورد با کیفیت های مختلفی در بازار فروش به دست مصرف کنندگان عزیز می رسد. معمولا از مواد محتلفی مانند پلی استایرن و آلیاژ فلزات مختلف در هنگام راه اندازی توری ها استفاده می کنند. در توری پلیسه در تهران با استفاده از ماده پلی استایرن، شکل های مختلفی به خود توری ها می دهند. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد و از مواد شیمیایی نرم به حساب می آید. یکی از مزیت های توری پلیسه در تهران وزن پایین آن ا می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند.

محدودیتی در نصب توری پلیسه وجود ندارد و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.  این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری ها همچنین دارای ضمانت نامه استاندارد از سوی شرکت سازنده هستند.

خاصیت جمع شوندگی با سرعت بالا

توری پلیسه در بجنورد با استفاده از یک یا دو فریم مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهد، برای سرعت در عملیات باز و بسته شدن یشتر توری هایی که در بازار هستند با استفاده از دو فریم ساخته می شوند. جمع شدن توری پلیسه در بجنورد با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند.

در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها دابل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پلیسه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *