توری پلیسه در اردبیل
توری پلیسه در اردبیل
می 21, 2020
توری ثابت در قهدریجان
توری ثابت در قهدریجان
می 23, 2020
توری پلیسه در ارومیه

توری پلیسه در ارومیه یکی از محصولات توریکس می باشد که بر استانداردهای جهان ساخته شده و با قیمت و کیفیت بالایی به مشتریان عرضه می شود. فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. عواملی که در کیفیت و قیمت دهی به توری پلیسه در ارومیه موثر می باشد، نوع جنس استفاده شده برای ساخت خود توری ها، نوع طرح اجرایی برای ساخت آن ها و ابعاد ساخت ان ها می باشد.

 معمولا محدودیتی در نصب توری ها وجود ندارد و با انواع سایزهای کوچک و بزرگ برای انواع پنجره ها مرود استفاده قرار می گیرند. معمولا توری پلیسه به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

توری پشه

توری پلیسه

توری ثابت

توری پنجره

توری های قدیمی ظاهر ساده ای داشتند و عملکرد توری های امروزی را نداشتند. نصب توری پلیسه روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند. در هنگام نصب این توری ها نیازی به استفاده از انواع اهرم ها و پیچ و مهره نیست.

مزیت های توری پلیسه در ارومیه

توری پلیسه در ارومیه با کیفیت های مختلفی در بازار ارائه می شوند. معمولا از موادی در ساخت توری پلیسه استفاده می شود که بتوان به آن شکل های مختلفی داد. این ماده پلی استایرن نام دارد که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. و در صنعت به عنوان ماده ای نرم محسوب می شود. خود پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود. یکی از مزیت های توری پلیسه در ارومیه وزن پایین آن ها می باشد

محدودیتی در نصب توری پلیسه وجود ندارد و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.  این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند. فروش توری پلیسه در مجموعه توریکس به صورت اقساطی نیز انجام می شود. شما عزیزان می توانید قسمتی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه پرداخت کنید و مابقی هزینه را به صورت قسطهای ماهانه تقبل کنید.

خاصیت جمع شدن در توری ها

توری پلیسه در ارومیه با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. دسته بندی که در بازار برای انواع توری ها وجود دارد بر اساس تعداد فریم ساخت آن ها می باشد.  عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند. بیشتر کاربران از توری های دابل فریمی نسبت به توری های تک فریمی استفاده می کنند.

عملکرد این توری ها نسبت به توری های تک فریمی بیشتر می باشد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پلیسه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *