توری پشه در زنجان
توری پشه در زنجان
می 20, 2020
توری پلیسه در ارومیه
توری پلیسه در ارومیه
می 22, 2020
توری پلیسه در اردبیل

توری پلیسه در اردبیل از محصولات حدادماهر می باشد که با کیفیت ساخت بالا و قیمت ارزان به همراه تخفیف عالی به شما مشتریان عزیزمان ارائه می شود. توری پلیسه در اردبیل بیشتر برای فصلهایی چون تابستان استفاده یم شود. در این فصل با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی به درون خانه ها راه پیدا کرده و وارد محیط خنک خانه می شوند. بهترین راه مقابله با این حیوانات استفاده از این توری ها می باشد. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. این فاکتورهای کیفی شامل، نوع جنس استفاده شده برای ساخت خود توری ها، نوع طرح اجرایی برای ساخت آن ها و ابعاد اجرایی ان ها می باشد.

 محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای انواع پنجره های قدی منزل خود از آن ها بهره ببرند. نصب توری پلیسه برای پنجره های دو جداره نیز قابل انجام می باشد و سعی شده است برای جمع شدن توری از ریل هایی فلزی استفاده شود. معمولا توریها به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند. بر اساس این عملیات باز و بسته شدن به انواع مختلفی دسته بندی می شوند.

معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

توری پشه

توری پلیسه

توری ثابت

توری پنجره

توری پشه بند قدیمی دارای ظاهر ساده ای هستند و از نظر عملکرد قابل مقایسه با توری های امروزی نیستند. نصب توری پلیسه در اردبیل روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

مزیت های توری پلیسه در اردبیل

توری پلیسه در اردبیل با درجه کیفی مختلفی در بازار ارائه می شوند. معمولا از موادی در ساخت توری پلیسه استفاده می شود که بتوان به آن شکل های مختلفی داد. برای این کار از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن استفاده می کنند که در صنعت دارای کاربردهای فراوانی می باشد. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. از این ماده برای شکل دادن به توری ها استفاده می کنند. یکی از مزیت های توری پلیسه در اردبیل وزن پایین آن ها می باشد که سبب شده است تا که کاربران بدون استفاده از اهرم یا پیچی آن ها را بر روی انواه پنجره ها مانند پنجره های دوجداره نصب نمایند.

محدودیتی در نصب توری پلیسه وجود ندارد و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.  این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.

دسته بندی توری ها به چه شکل است

توری پلیسه در اردبیل با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. بنابراین اولین دسته بندی که برای آن ها وجود دارد، بر اساس تعداد فریم های ساخت می باشد. در بازار دو نوع کلی تک فریمی و دابل فریمی موجود می باشند. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها دابل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. دسته بندی دیگر توری ها بر اساس راستای جمع شدن می باشد. معمولا توری پلیسه به دو صورت افقی و عمودی درون قاب فلزی خود جای می گیرد. که به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *