توری ثابت در قهدریجان
توری ثابت در قهدریجان
می 23, 2020
توری پشه در زاهدان
توری پشه در زاهدان
می 27, 2020
توری پلیسه در اراک

توری پلیسه در اراک از نحصولات با کیفیت مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به فروش می رسد. قیمت و کیفیت این توری ها بالا می باشد و فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. این عوامل به ساخت توری ها وابسته است که اعم از نوع طرح اجرایی برای توری پلیسه در اراک، سایزآن ها و نوع سازه هایی که برای ساخت استفاده می شود، می باشد. توری ها با توجه به نوع عملکردشان در سایزهای مختلف ساخته می شوند.

 محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پلیسه به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده و برای این کار از ریل هایی فلزی روی قاب آن ها استفاده می شود. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند.

معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

توری پشه

توری پلیسه

توری ثابت

توری پنجره

توری پشه بند قدیمی دارای ظاهر ساده ای هستند و امروزه از عملکرد بهتری برخوردار هستند. نصب توری پلیسه در اراک روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

مزایای توری پلیسه در اراک

توری پلیسه در اراک معمولا بر اساس درجه کیفیت با مدل های مختلیف در بازار یافت می شوند. معمولا از موادی در ساخت توری پلیسه استفاده می شود که بتوان به آن شکل های مختلفی داد. معمولا برای ساخت خود توری ها از پلی استایرن مرغوب استفاده می کنند. پلی استایرن استفاده باعث مقاومت بالای بافت توری ها شده که باعث دوام بالاتر آن ها نیز می شود. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود.

یکی از ویژگی های مهم این ماده انعطاف پذیری بالای آن شده است که این ویژگی باعث شده است که در صنایع مختلف از این ماده بسیار استفاده کنند. نصب توری پلیسه در اراک به راحتی انجام شده و افراد بدون استفاده از پیچ یا اهرمی می توانند بدن استفاده از اهرم یا پیچی آن ها را بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب کنند.این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.

عملیات باز و بسته شدن توری ها

توری پلیسه در اراک با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. از این جهت در بازار به دو مدل تک فریمی و دابل فریمی تقسیم بندی می شوند. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها دابل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پلیسه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *