توری پشه توریکستوری پشه : معمولا انواع حشرات موذی بیشتر در فصل تابستان با گرم شدن هوا به درون محیط خانه راه پیدا می کنند. از حشرات موذی بیشتر مگس و پشه به داخل میط خانه وارد از طریق درز پنجره ها وارد خانه می شوند. کاربران عزیز می توانند با خرید انواع توری با انواع سایزها از ورود چنین حشراتی جلوگیری کنند. توری ها انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر هستند:
توری پشه
توری پلیسه
توری ثابت
توری پنجره
توری هایی که نام بردیم با استفاده از پلی استایرن ساخته شده که انعطاف پذیری بالایی دارند. پلی استایرن از جمله موادی است که بسیار نرم بوده و خاصیت شکل پذیری بسیاربالایی دارد. یکی از انواع توری ها که نام بردیم توری پشه بوده برای داخل خانه ها بسیار مناسب هستند. نصب توری پشه بسیار راحت بوده و هر کسی به راحتی می تواند این توری ها را بر روی درب یا پنجره منزل خود نصب کند. این توری ها در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرند. این قاب ها فلزی بوده که دارای استحکام بالایی هستند.

برخی از نمونه کارهای توری پشه

ویژگی های توری پشه

توری های امروزی معمولا نسبت به توری های قدیمی از مکانیزم ساخت بالایی برخوردار هستند که مزیت های آن ها را در زیر بیان می کنیم:

  1. توری پشه اولین مزیت مهمی که دارد، وزن سبک آن می باشد و مشتریان عزیز می توانند بدون صرف وقت زیاد آن را روی درب و پنجره خانه خود نصب کنند.
  2. توری پشه معمولا از طرف بیرون هیچ دیدی ندارد و به عنوان مانع روی پنجره و درب به حساب نمی آید و باعث تخریب دکوراسیون منزل شما نمی شوند.
  3. توری ها معمولا از یک طرف به شکل آکاردئونی جمع شده که مزیت های مهم آن ها محسوب می شود. به توری پشه های امروزی توری های آکاردئونی نیز می گویند.
  4. شما عزیزان می توانید این توری ها را بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک منزل خود نصب کنید.
  5. صنایع تولیدی توریکس توانسته است که انواع توری ها را با رنگ و ابعاد مختلف روانه بازار فروش کند.
  6. با گذشت زمان با آفتاب خوردن قاب توری ها رنگ ها از بین نرفته و دچار تغییر رنگ و زنگ خوردگی نمی شوند. استفاده از آلیاژ آلومینیوم در ساخت قاب این توری ها باعث شده است تا رنگ پذیری خود را حفظ کنند.
  7. معمولا باز و بسته شدن توری پشه با استفاده از ریل هایی مقاوم انجام گرفته که دارای استحکام بالایی هستند.

دسته بندی توری ها

دو دسته بندی معمولا برای توری پشه در نظر می گیرند. این دسته بندی ها از نظر تعداد فریم و نحوه جمع شدن توری ها می باشد که شامل موارد زیر هستند:

دسته بندی بر اساس فریم

از نظر تعداد فریم معمولا به دو دسته توری های تک فریمی و دابل فریمی تقسیم بندی می شوند. در این توری ها از مکانیزم هایی ویژه ای جهت باز و بسته شدن توری استفاده شده است. از یک طرف توری با استفاده از ریل هایی فلزی باز و بسته می شود. در هنگام بسته شدن توری به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد.

دسته بندی بر اساس جمع شدن

توری ها از نظر خاصیت جمع شوندگی به دو دسته افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند. در عمودی توری ها به صورت عمودی درون قاب خود قرار می گیرند ولی در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی انجام می شود. مزیت مجموعه ما سه دهه سابقه کاری مان در زمینه فروش انواع توری ها می باشد. مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم. شما می توانید برای سفارش محصول از سایت ما بازدید بفرمایید.

آخرین مطالب وبلاگ

ژوئن 16, 2020
توری پشه در رفسنجان

توری پشه در رفسنجان

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود نداشته و افراد می توانند بدون صرف زمان زیادی آن ها را بر روی انوع پنجره ها برای پوشش درز آن ها نصب کنند. معمولا توری پشه در رفسنجان به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده که پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از این توری ها استفاده شده که از مزیت های ویژه ها به شمار می رود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند، به خصوص برای ماه های گرم سال استفاده از آن ها بسیار مورد توجه است.
ژوئن 15, 2020
توری پلیسه در شیراز

توری پلیسه در شیراز

در صنعت شیمیایی پلی استایرن دارای کاربردهای زیادی بوده و از مواد نرم محسوب می شود. یکی از مزیت های توری پلیسه در شیراز وزن پایین آن ها است که سبب شده است حمل و نقل آن ها به سهولت انجام شود.شما عزیزان می توانید بر اساس نوع سلیقه شخصی خود و نوع دکوراسیون داخلی منزل خود بهترین مدل توری پلیسه را انتخا کنید و از آن برای کلیه ماه های سال بهره ببرید. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.
ژوئن 14, 2020
توری پلیسه در کرج

توری پلیسه در کرج

توری پلیسه در کرج با بهترین قیمت بازار و بالاترین کیفیت به همراه استانداردهای لازم برای شما عزیزان فرستاده می شود.  برای توری پلیسه در کرج تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. این تخفیف برای کلیه محصولات اعم از توری پنجره، توری پشه و توری ثابت می باشد. فاکتورهای گوناگونی وجود دارد که در قیمت و کیفیت دهی به توری ها موثر می باشد. درجه کیفی توری ها به موارد زیر بستگی دارد: نوع طرح اجرایی و نوع سازه های استفاده شده برای ساخت آن ها ابعاد توری ها که باید قبل از اجرا از محل بازرسی شود. توری ها از نظر نصب محدودیتی ندارند و افراد می توانند بدون استفاده از اهرمی آن ها را بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب کنند. این توری ها این قابلیت را دارند تا در شرایط مختلف از آن ها استفاده شود و با گذشت زمان دچار فرسودگی نمی شود. معمولا توری پلیسه به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را با سرعت بالایی انجام داده و این کار با استفاده از ریل هایی فلزی انجام میگیرد. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون خانه در انواع مدل ها با توجه به نوع کاربری […]
ژوئن 13, 2020
توری پنجره دوجداره در تهران

نصاب توری پنجره

پس از خرید انواع توری ها از مجموعه ما بهترین تکنسین و نصاب توری پنجره برای نصب این توری ها و نحوه استفاده از آن برای شما عزیزان فرستاده می شود. نصاب توری پنجره اندازه دقیق انواع پنجره های قدی و دوجداره را محاسبه کرده و سپس براساس سلیقه شما عزیزان، مدل اجرایی برای توری پنجره را انتخاب می کند. توری پنجره توریکس با بهترین قیمت همراه تخفیف ویژه به شما مشتریان عزیز ارائه می کند. موارد کیفی هستند که در قیمت آن ها موثر می باشد، این موارد شامل: نوع طرحی که برای توری ها در نظر می گیرند، از نظر نوع عملکرد بهه توری های پلیسه، توری پنجره، توری ثابت و توری پشه دسته بندی می شوند. دومین مورد ابعاد توری ها بوده که باید حتما از محل پروژه بازدید به عمل بیاید. نوع سازه هایی که برای ساخت قاب فلزی توری ها در نظر می گیرند. معمولا از فلزهایی چون آلومینیوم و فولاد برای ساخت ان ها استفاده می کنند. معمولا نصاب توری پنجره بدون استفاده از اهرم یا پیچ و مهره ای توری را بر روی انواع پنجره ها اجرا می کنند. معمولا توریها به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام […]
ژوئن 12, 2020
توری درب کشویی

توری درب کشویی

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و اکثر افراد می توانند بدون استفاده از یراق آلات مختلف از این توری ها برای مکان های مختلف استفاده می کنند. معمولا توری پنجره به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام داده و این کار را با سرعت بالایی توسط ریل هایی فلزی انجام می دهد. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود.
ژوئن 12, 2020
توری پنجره در بیرجند

توری پنجره در بیرجند

توری پنجره در بیرجند یکی از محصولات مجموعه ما است که با کیفیت و قیمت مناسب مشتریان عرضه می شود. موارد مهمی هستند که در کیفیت و قیمت دهی به توری ها نقش مهمی دارند. این عوامل شامل نوع جنس استفاده شده برای ساخت توری پنجره در بیرجند، نوع طرحی که برای آن در نظر می گیرند و اندازه آن ها است.  در نصب انواع توری ها برای کاربران محدودیتی وجود ندارد و مشتریان می توانند بر اساس نوع کاربری و اندازه محل از انواع توری ها بهره ببرند. معمولا توری پنجره به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را با سرعت بالایی با استفاده از ریل هایی فلزی انجام می دهد. برای جلوگیری از ورود حشرات به درون فضای خنک داخل خانه ها از انواع توری ها با سایزهای مختلف استفاده می شود. همچنین این توری ها مانع خوبی در برابر گرد و غبار از طرف بیرون محسوب می شوند. بیشتر کاربران از توری های قدی برای کلیه ماه های استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی بیشتر از طریق درز درب و پنجره وارد محیط اصلی می شوند که […]
ژوئن 10, 2020
توری پلیسه در بجنورد

توری پلیسه در بجنورد

توری پلیسه در بجنورد با استفاده از یک یا دو فریم مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهد، برای سرعت در عملیات باز و بسته شدن یشتر توری هایی که در بازار هستند با استفاده از دو فریم ساخته می شوند. جمع شدن توری پلیسه در بجنورد با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند.
ژوئن 9, 2020
توری پشه در خرم آباد

توری پشه در خرم آباد

یکی از مزیت های توری پشه در خرم آباد وزن پایین آن ها می باشد و این به دلیل ظاهر ساده ای است که دارند. این مزیت سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم ها به همراه پیچ و مهره استفاده نکنند. محدودیتی در نصب توری پشه وجود ندارد و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود.
ژوئن 7, 2020
توری پنجره در گرگان

توری پنجره در گرگان

پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. از این ماده برای شکل دادن به توری ها استفاده می کنند. یکی از مزیت های توری پنجره در گرگان وزن پایین آن ها می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد دیگر از انواع پیچ و اهرم ها استفاده نکرده و بدون صرف زمان زیادی از توری ها بهره می برند.این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که دارای قیمت مناسبی به همراه تخفیف ویژه می باشند.
ژوئن 1, 2020
توری پلیسه در شهریار

توری پلیسه در شهریار

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پلیسه در شهریار به صورت افقی و عمودی خاصیت جمع شوندگی را انجام داده که به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود.
می 29, 2020
توری پنجره در اسلامشهر

توری پنجره در اسلامشهر

توری های دابل فریمی عملیات باز و بسته شدن را با استفاده از دو فریم سریع تر از توری های تک فریمی انجام می دهند. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پنجره در اسلامشهر با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 27, 2020
توری پشه در زاهدان

توری پشه در زاهدان

توری پشه در زاهدان از محصولات مجموعه ما می باشد که سعی شده است با کیفیت و قیمت مناسبی به شما مشتریان عزیز ارائه شود. قیمت این توری ها مناسب و کیفیت آن ها بالا می باشد که به همراه تخفیفی ویژه به شما مشتریان عرضه می شود. فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در قیمت دهی به توری پشه از موارد مهم به حساب می آید، این عوامل : نوع جنس استفاده شده برای ساخت توری ها نوع طرح اجرایی برای آن ها سایز توری ها محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای انواع پنجره های بزرگ و کوچک از آن ها استفاده کنند. معمولا توری پشه در زاهدان به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند که پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. توری ها برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به درون خانه ها استفاده می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز می توان از این توری ها استفاده کرد. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی […]
می 25, 2020
توری پلیسه در اراک

توری پلیسه در اراک

توری پلیسه در اراک از نحصولات با کیفیت مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به فروش می رسد. قیمت و کیفیت این توری ها بالا می باشد و فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. این عوامل به ساخت توری ها وابسته است که اعم از نوع طرح اجرایی برای توری پلیسه در اراک، سایزآن ها و نوع سازه هایی که برای ساخت استفاده می شود، می باشد. توری ها با توجه به نوع عملکردشان در سایزهای مختلف ساخته می شوند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پلیسه به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده و برای این کار از ریل هایی فلزی روی قاب آن ها استفاده می شود. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع […]
می 23, 2020
توری ثابت در قهدریجان

توری ثابت در قهدریجان

توری ثابت در قهدریجان : زمانی که فصول گرم سال فرا می رسد ، تقاضا برای انواع توری بالا می رود زیرا که بسیاری از حشرات به داخل ملک های مسکونی اداری و تجاری هجوم می آورند و سبب آزار دیگران می شوند. برای حل این مشکل بسیاری از توری ها را توسعه داده اند که یکی از محبوب ترین این توری ها توری ثابت است. شما می توانید برای سفارش توری ثابت در قهدریجان با متخصصین ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات و ابهامات شما باشند. هم چنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره توری ثابت میتوانید عضو باشگاه مشتریان ما شوید تا شما را در کمترین زمان ممکن راهنمایی نماییم. در ادامه این مقاله با مجموعه فوق تخصصی توریکس همراه باشید. قیمت توری ثابت در قهدریجان قیمت نهایی تمام شده توری ثابت به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما می توانید بدون نیاز به دانش درباره تمام این عوامل با استعلام قیمت از متخصصین مجموعه توریکس ، قیمت نهایی پروژه خود را دریافت نمایید. زمانی که به این روش پیشنهادی ما عمل نمایید علاوه بر این که در وقت شما صرف جویی می شود و از مشاوره […]
می 22, 2020
توری پلیسه در ارومیه

توری پلیسه در ارومیه

عملکرد این توری ها نسبت به توری های تک فریمی بیشتر می باشد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پلیسه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 21, 2020
توری پلیسه در اردبیل

توری پلیسه در اردبیل

توری پلیسه در اردبیل از محصولات حدادماهر می باشد که با کیفیت ساخت بالا و قیمت ارزان به همراه تخفیف عالی به شما مشتریان عزیزمان ارائه می شود. توری پلیسه در اردبیل بیشتر برای فصلهایی چون تابستان استفاده یم شود. در این فصل با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی به درون خانه ها راه پیدا کرده و وارد محیط خنک خانه می شوند. بهترین راه مقابله با این حیوانات استفاده از این توری ها می باشد. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. این فاکتورهای کیفی شامل، نوع جنس استفاده شده برای ساخت خود توری ها، نوع طرح اجرایی برای ساخت آن ها و ابعاد اجرایی ان ها می باشد.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای انواع پنجره های قدی منزل خود از آن ها بهره ببرند. نصب توری پلیسه برای پنجره های دو جداره نیز قابل انجام می باشد و سعی شده است برای جمع شدن توری از ریل هایی فلزی استفاده شود. معمولا توریها به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند. بر اساس این عملیات باز و بسته شدن به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. […]
می 20, 2020
توری پشه در زنجان

توری پشه در زنجان

توری پشه در زنجان با کیفیت بالایی به شما عزیزان ارائه می شود. این توری ها با این که ظاهر ساده ای دارند، اما از عملکرد ویژه ای برخوردار می باشند. توریکس برای کلیه محصولات خود تخفیفی ویژ در نظر گرفته است. این تخفیف به مناسبت فصل جدید بهار می باشد. عواملی مختلفی وجود دارند که در قیمت و کیفیت توری پشه در زنجان نقش به سزایی دارند. این عوامل شامل، نوع طرح اجرایی برای توری ها، اندازه توری و نوع سازه های های به کار رفته در ساخت آن می باشد. معمولا برای قاب فلزی این توری ها از فلزات مقاوم استفاده می کنند که به راحتی وزن توری را می توانند مهار کنند. خود توری ها نیز از الیاف پلی استر ساخته شده که در عین سبکی دارای مقاومت بالایی در دفع حشرات موذی می باشند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پشه در زنجان با دو مدل مکانیز عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. این دو مدل به صورت افقی و عمودی بوده که توری با استفاده از یک یا دو فریم این عملیات را انجام می […]
می 19, 2020
توری پشه در یاسوج

توری پشه در یاسوج

توری پشه در یاسوج با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. بر این اساس یک دسته بندی برای توری ها بر اساس تعداد فریم ساخت می باشد. در راه اندازی توری ها نهایت از دو فریم استفاده می شود. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند. در بازار بیشتر از مدل دابل فریمی با جهت عمودی استفاده می کنند.. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 18, 2020
توری ثابت در شیراز

توری ثابت در شیراز

توری ثابت در شیراز این قابلیت را دارد که به صورت عمودی و یا افقی خاصی جمع شوندگی را انجام دهد. دربازار بیشتر از توری های عمودی استفاده می شود و تقاضای زیادی از سوی مشتریان دارد. دلیل استفاده از توری های عمودی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم.
می 17, 2020
توری پنجره در اصفهان

توری پنجره در اصفهان

توری پنجره در اصفهان معمولا با کیفیت های مختلفی در بازار ارائه می شوند. معمولا برای ساخت خود توری ها از مواد قابل انعطاف پذیری استفاده می شود. خود توری ها از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد یکی از مزیت های توری پنجره در اصفهان وزن پایین آن ا می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند. و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. مفتخریم تا به شما عزیزان در زمینه فروش محصولات توری پنجره خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در این زمینه می باشد.