توری پشه توریکستوری پشه : معمولا انواع حشرات موذی بیشتر در فصل تابستان با گرم شدن هوا به درون محیط خانه راه پیدا می کنند. از حشرات موذی بیشتر مگس و پشه به داخل میط خانه وارد از طریق درز پنجره ها وارد خانه می شوند. کاربران عزیز می توانند با خرید انواع توری با انواع سایزها از ورود چنین حشراتی جلوگیری کنند. توری ها انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر هستند:
توری پشه
توری پلیسه
توری ثابت
توری پنجره
توری هایی که نام بردیم با استفاده از پلی استایرن ساخته شده که انعطاف پذیری بالایی دارند. پلی استایرن از جمله موادی است که بسیار نرم بوده و خاصیت شکل پذیری بسیاربالایی دارد. یکی از انواع توری ها که نام بردیم توری پشه بوده برای داخل خانه ها بسیار مناسب هستند. نصب توری پشه بسیار راحت بوده و هر کسی به راحتی می تواند این توری ها را بر روی درب یا پنجره منزل خود نصب کند. این توری ها در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرند. این قاب ها فلزی بوده که دارای استحکام بالایی هستند.

برخی از نمونه کارهای توری پشه

ویژگی های توری پشه

توری های امروزی معمولا نسبت به توری های قدیمی از مکانیزم ساخت بالایی برخوردار هستند که مزیت های آن ها را در زیر بیان می کنیم:

  1. توری پشه اولین مزیت مهمی که دارد، وزن سبک آن می باشد و مشتریان عزیز می توانند بدون صرف وقت زیاد آن را روی درب و پنجره خانه خود نصب کنند.
  2. توری پشه معمولا از طرف بیرون هیچ دیدی ندارد و به عنوان مانع روی پنجره و درب به حساب نمی آید و باعث تخریب دکوراسیون منزل شما نمی شوند.
  3. توری ها معمولا از یک طرف به شکل آکاردئونی جمع شده که مزیت های مهم آن ها محسوب می شود. به توری پشه های امروزی توری های آکاردئونی نیز می گویند.
  4. شما عزیزان می توانید این توری ها را بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک منزل خود نصب کنید.
  5. صنایع تولیدی توریکس توانسته است که انواع توری ها را با رنگ و ابعاد مختلف روانه بازار فروش کند.
  6. با گذشت زمان با آفتاب خوردن قاب توری ها رنگ ها از بین نرفته و دچار تغییر رنگ و زنگ خوردگی نمی شوند. استفاده از آلیاژ آلومینیوم در ساخت قاب این توری ها باعث شده است تا رنگ پذیری خود را حفظ کنند.
  7. معمولا باز و بسته شدن توری پشه با استفاده از ریل هایی مقاوم انجام گرفته که دارای استحکام بالایی هستند.

دسته بندی توری ها

دو دسته بندی معمولا برای توری پشه در نظر می گیرند. این دسته بندی ها از نظر تعداد فریم و نحوه جمع شدن توری ها می باشد که شامل موارد زیر هستند:

دسته بندی بر اساس فریم

از نظر تعداد فریم معمولا به دو دسته توری های تک فریمی و دابل فریمی تقسیم بندی می شوند. در این توری ها از مکانیزم هایی ویژه ای جهت باز و بسته شدن توری استفاده شده است. از یک طرف توری با استفاده از ریل هایی فلزی باز و بسته می شود. در هنگام بسته شدن توری به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد.

دسته بندی بر اساس جمع شدن

توری ها از نظر خاصیت جمع شوندگی به دو دسته افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند. در عمودی توری ها به صورت عمودی درون قاب خود قرار می گیرند ولی در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی انجام می شود. مزیت مجموعه ما سه دهه سابقه کاری مان در زمینه فروش انواع توری ها می باشد. مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم. شما می توانید برای سفارش محصول از سایت ما بازدید بفرمایید.

آخرین مطالب وبلاگ

می 25, 2020
توری پلیسه در اراک

توری پلیسه در اراک

توری پلیسه در اراک از نحصولات با کیفیت مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به فروش می رسد. قیمت و کیفیت این توری ها بالا می باشد و فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. این عوامل به ساخت توری ها وابسته است که اعم از نوع طرح اجرایی برای توری پلیسه در اراک، سایزآن ها و نوع سازه هایی که برای ساخت استفاده می شود، می باشد. توری ها با توجه به نوع عملکردشان در سایزهای مختلف ساخته می شوند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پلیسه به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده و برای این کار از ریل هایی فلزی روی قاب آن ها استفاده می شود. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع […]
می 23, 2020
توری ثابت در قهدریجان

توری ثابت در قهدریجان

توری ثابت در قهدریجان : زمانی که فصول گرم سال فرا می رسد ، تقاضا برای انواع توری بالا می رود زیرا که بسیاری از حشرات به داخل ملک های مسکونی اداری و تجاری هجوم می آورند و سبب آزار دیگران می شوند. برای حل این مشکل بسیاری از توری ها را توسعه داده اند که یکی از محبوب ترین این توری ها توری ثابت است. شما می توانید برای سفارش توری ثابت در قهدریجان با متخصصین ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات و ابهامات شما باشند. هم چنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره توری ثابت میتوانید عضو باشگاه مشتریان ما شوید تا شما را در کمترین زمان ممکن راهنمایی نماییم. در ادامه این مقاله با مجموعه فوق تخصصی توریکس همراه باشید. قیمت توری ثابت در قهدریجان قیمت نهایی تمام شده توری ثابت به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما می توانید بدون نیاز به دانش درباره تمام این عوامل با استعلام قیمت از متخصصین مجموعه توریکس ، قیمت نهایی پروژه خود را دریافت نمایید. زمانی که به این روش پیشنهادی ما عمل نمایید علاوه بر این که در وقت شما صرف جویی می شود و از مشاوره […]
می 22, 2020
توری پلیسه در ارومیه

توری پلیسه در ارومیه

عملکرد این توری ها نسبت به توری های تک فریمی بیشتر می باشد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پلیسه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 21, 2020
توری پلیسه در اردبیل

توری پلیسه در اردبیل

توری پلیسه در اردبیل از محصولات حدادماهر می باشد که با کیفیت ساخت بالا و قیمت ارزان به همراه تخفیف عالی به شما مشتریان عزیزمان ارائه می شود. توری پلیسه در اردبیل بیشتر برای فصلهایی چون تابستان استفاده یم شود. در این فصل با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی به درون خانه ها راه پیدا کرده و وارد محیط خنک خانه می شوند. بهترین راه مقابله با این حیوانات استفاده از این توری ها می باشد. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. این فاکتورهای کیفی شامل، نوع جنس استفاده شده برای ساخت خود توری ها، نوع طرح اجرایی برای ساخت آن ها و ابعاد اجرایی ان ها می باشد.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای انواع پنجره های قدی منزل خود از آن ها بهره ببرند. نصب توری پلیسه برای پنجره های دو جداره نیز قابل انجام می باشد و سعی شده است برای جمع شدن توری از ریل هایی فلزی استفاده شود. معمولا توریها به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند. بر اساس این عملیات باز و بسته شدن به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. […]
می 20, 2020
توری پشه در زنجان

توری پشه در زنجان

توری پشه در زنجان با کیفیت بالایی به شما عزیزان ارائه می شود. این توری ها با این که ظاهر ساده ای دارند، اما از عملکرد ویژه ای برخوردار می باشند. توریکس برای کلیه محصولات خود تخفیفی ویژ در نظر گرفته است. این تخفیف به مناسبت فصل جدید بهار می باشد. عواملی مختلفی وجود دارند که در قیمت و کیفیت توری پشه در زنجان نقش به سزایی دارند. این عوامل شامل، نوع طرح اجرایی برای توری ها، اندازه توری و نوع سازه های های به کار رفته در ساخت آن می باشد. معمولا برای قاب فلزی این توری ها از فلزات مقاوم استفاده می کنند که به راحتی وزن توری را می توانند مهار کنند. خود توری ها نیز از الیاف پلی استر ساخته شده که در عین سبکی دارای مقاومت بالایی در دفع حشرات موذی می باشند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پشه در زنجان با دو مدل مکانیز عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. این دو مدل به صورت افقی و عمودی بوده که توری با استفاده از یک یا دو فریم این عملیات را انجام می […]
می 19, 2020
توری پشه در یاسوج

توری پشه در یاسوج

توری پشه در یاسوج با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. بر این اساس یک دسته بندی برای توری ها بر اساس تعداد فریم ساخت می باشد. در راه اندازی توری ها نهایت از دو فریم استفاده می شود. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند. در بازار بیشتر از مدل دابل فریمی با جهت عمودی استفاده می کنند.. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 18, 2020
توری ثابت در شیراز

توری ثابت در شیراز

توری ثابت در شیراز این قابلیت را دارد که به صورت عمودی و یا افقی خاصی جمع شوندگی را انجام دهد. دربازار بیشتر از توری های عمودی استفاده می شود و تقاضای زیادی از سوی مشتریان دارد. دلیل استفاده از توری های عمودی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم.
می 17, 2020
توری پنجره در اصفهان

توری پنجره در اصفهان

توری پنجره در اصفهان معمولا با کیفیت های مختلفی در بازار ارائه می شوند. معمولا برای ساخت خود توری ها از مواد قابل انعطاف پذیری استفاده می شود. خود توری ها از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد یکی از مزیت های توری پنجره در اصفهان وزن پایین آن ا می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند. و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. مفتخریم تا به شما عزیزان در زمینه فروش محصولات توری پنجره خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در این زمینه می باشد.
می 16, 2020
توری پلیسه در تهران

توری پلیسه در تهران

توری پلیسه در تهران با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها یدبل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 15, 2020
توری پشه در مشهد

توری پشه در مشهد

توری پشه در مشهد یکی از محصولات مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. عواملی که در کیفیت و قیمت دهی به توری پشه در مشهد موثر می باشد، نوع جنس استفاده شده برای جنس توری ها، نوع طرح ارائه شده برای راه اندازی آن ها، ابعاد ساخت آن ها و غیره می باشد. از محصولات ویژه مجموعه توریکس می باشد که با قیمت ارزان و درجه کیفی بالا به شما مشتریان عزیز عرضه می شود. از محصولات توریکس برای شرایط مختلف استفاده می کنند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. علاوه بر دفع حشرات موذی برای جلوگیری از گرد و غبار به درون خانه استفاده می شود. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید […]
می 13, 2020
توری ثابت در مشهد

توری ثابت در مشهد

از پلی استایرن که بسیار کاربردی می باشد در ساخت خود توری ثابت در تهران استفاده می کنند و برای قاب فلزی از آلیاژهای سبکی چون فولاد و آلومینیوم بهره می گیرند. پلی استایرن در صنعت به عنوان ماده ای نرم محسوب شده و دارای اعطاف پذیری بالایی می باشد. این ماده در ساخت توری باعث می شود که آن ها انعطاف پذیری بالایی داشته باشند. یکی از مزیت های توری ثابت در مشهد در تهران وزن سبک آن ها می باشد که مهم ترین مزیت آن ها می باشد.
می 12, 2020
نصب توری پارچه ای پنجره

نصب توری پارچه ای پنجره

معمولا در نصب توری پارچه ای پنجره از یک یا دو فریم ساخت برای عملیات باز و بسته شدن توری ها استفاده می کنند. بیشتر از دو فریم در ساخت توری ها استفاده نمی کنند. این باز و بسته شدن با استفاده از ریلهایی فلزی انجام می شود. این ریل ها مقاومت بالایی داشته می توانند وزن زیاد توری را به خوبی مهار کنند.
می 10, 2020
توری پشه در تهران

توری پشه در تهران

توری پشه در تهران یکی از محصولات مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. عواملی که در کیفیت و قیمت دهی به توری پشه در تهران موثر می باشد، نوع جنس استفاده شده برای جنس توری ها، نوع طرح ارائه شده برای راه اندازی آن ها، ابعاد ساخت آن ها و غیره می باشد. از محصولات ویژه مجموعه توریکس می باشد که با قیمت ارزان و درجه کیفی بالا به شما مشتریان عزیز عرضه می شود. از محصولات توریکس برای شرایط مختلف استفاده می کنند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. علاوه بر دفع حشرات موذی برای جلوگیری از گرد و غبار به درون خانه استفاده می شود. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید […]
می 9, 2020
توری ثابت در تهران

توری ثابت در تهران

توری ثابت در تهران یکی از محصولات توریکس است که دارای قیمت مناسب و کیفیت بالایی از نظر ساخت می باشد. عوامل مختلفی هستند که در کیفیت توری ها نقش مهمی دارد. اولین مورد، نوع جنس مصالح استفاده شده برای اجرای آن ها می باشد. معمولا خود توری از ماده انعطاف پذیری به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن یکی از کاربردی ترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب کی شود که باعث شده است تا با استفاده از این ماده شکل هایی مختلف برای توری ها در نظر بگیرند و مشتریان بتوانند بر اساس  سلیقه شخصی خود طرح مناسبی برای ان ها در نظر بگیرند. قاب آن ها از آلیاژهایی ساخته می شود که دارای سختی بالایی هستند، این آلیاژهای سبک شامل فولاد و آلومینیوم می باشند.  این قاب فلزی وزن خود توری ها را به خوبی تحمل می کند و دارای وزن سبکی هستند. قاب آن ها همچنین از مقاومت بالایی برخوردار بوده و می توان از آن ها در شرایط مختلف استفاده کرد. محدودیتی در نصب توری ثابت در تهران وجود ندارد و کاربران می توانند به راحتی آن ها را بر روی انواع درب ها و پنجره ها نصب کنند. نصب توری ها بدون دخالت […]
می 8, 2020
توری آکاردئونی پنجره

توری آکاردئونی پنجره

از محصولات ویژه مجموعه توریکس، توری آکاردئونی پنجره می باشد. این توری ها با قیمت مناسبی ارائه می شوند. درجه کیفی توری آکاردئونی پنجره به فاکتورهایی مانند نوع توری استفاده شده و مقاومت قاب فلزی آن بستگی دارد. یکی دیگر از قابلیت های توری های امروزی، وزن سبک آن ها می باشد که باعث شده است تا مشتریان به راحتی از آن استفاده کنند. قاب فلزی توری ها از آلیاژهای سبکی مانند فولاد و آلومینیوم ساخته می شود که در عین سبکی دارای مقاومت بالایی هستند. محصولات توریکس شامل توری پلیسه، توری پشه، توری ثابت و توری پنجره می باشد که برای آن ها تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. کیفیت بالای توری ها سبب شده است تا دوام بالایی داشته باشند و بتوان از آن ها در شرایط مختلف استفاده کرد و محدودیتی در نصب آن ها وجود
می 7, 2020
توری پشه بند کشویی

توری پشه بند کشویی

توری پشه بند کشویی از محصولات ویژه مجموعه توریکس می باشد که با قیمت ارزان و درجه کیفی بالا به شما مشتریان عزیز عرضه می شود. محصولات ما این قابلیت را دارند تا در شرایط مختلف به توان از آن ها استفاده کرد. بیشتر کاربران در ماه های گرم سال از توری پشه کشویی استفاده می کنند که باعث دفع حیوانات موذی به درون خانه می شوند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند: توری پشه توری پلیسه توری ثابت توری پنجره توری هایی که در بالا اشاره شده دارای تکنولوژی ساخت بالایی هستند و دارای قابلیت های ویژه تری نسبت به توری های قدیمی هستند. این توری ها از جنس پلی استایرن بوده که برای شکل دهی به توری ها از آن استفاده می شود. استفاده از پلی استایرن سبب شده است تا توری از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. نصب این توری ها روی درب و […]
می 6, 2020
توری پنجره چسبی

توری پنجره پارچه ای

یکی از محصولات ویژه مجموعه توریکس، توری پنجره پارچه ای می باشد که با قیمت مناسب و با درجه کیفی بالایی به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. درجه کیفی توری پنجره پارچه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل وزن آن ها می باشد. به دلیل استفاده از مصالح سبک در ساخت توری پنجره وزن آن ها ایین می باشد. خود توری که وزن زیادی نداشته و قاب فلزی آن ها از آلیاژهای سبکی چون آلومینیوم ساخته می شود. در عین سبکی دارای مقاومت بالایی در شرایط مختلف هستند.  از این توری ها برای دفع حشرات موذی استفاده می شود. کاربران بیشتر برای ماه های گرم سال از این توری ها استفاده می کنند و نصب آن ها بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک به راحتی انجام می شود. در مجموعه توریکس علاوه بر توری پنجره پارچه ای، توری پلیسه، توری ثابت و توری پشه در انواع اندازه ها به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. برای ساخت خود توری از ماده ای به نام پلی استایرن استفاده می کنند که در صنایع شیمیایی قابلیت های ویژه ای داشته و به عنوان ماده ای نرم به حساب می آید که استفاده از آن در […]
آوریل 24, 2020

توری پلیسه ای

در فصل تابستان از انواع توری ها استفاده می کنند. این توری ها برای دفع حشرات موذی مانند مگس و پشه در انواع طرح ها و سایزه ها توسط مجموعه توریکس تولید می شود. مجموعه توریکس توانسته است این توری ها را به تولید انبوه برساند. توری های امروزی نسبت به توری های قدیمی از مکانیزم ساخت پیشرفته تری ساخته می شوند. این توری ها شامل، توری پلیسه، توری پشه، توری ثابت و توری پنجره می باشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان عزیز ارائه می شود. توری پلیسه از ماده ای نرم و انعطاف پذیر به نام پلی استایرن ساخته می شود. این ماده در صنایع شیمیایی به وفور استفاده می شود و انعطاف پذیری آن در ساخت توری پلیسه مد نظر می باشد. یکی از این شکل ها پلیسه ای می باشد که در دفع حشرات بسیار خوب عمل کرده که بر روی انواع پنجره ها و درب ها قابل نصب می باشد. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا از یک طرف به راحتی باز و بسته شود. توری پلیسه در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد. ما مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم. مزیت […]
آوریل 24, 2020

قیمت توری پلیسه

در فصل تابستان با گرم شدن هوا، انواع حشرات موذی به درون خانه ها راه پیدا می کنند. حشرات موذی مانند مگش و پشه می باشند که به محیط های سردی مانند محیط درون خانه ها راه پیدا می کنند. قیمت توری پلیسه نسبت به جاهای دیگر ارزان تر می باشد. از انواع توری ها با سایزهای مختلف و با توجه به نوع کاربرد در انواع مدل ها برای دفع این حیوانات موذی استفاده می کنند. انواع توری مانند، توری پشه، توری پلیسه، توری پنجره و توری پنجره می باشد که خود توری از ماده پلی استایرن ساخته می شود و قاب فلزی این توری ها از فلزات مستحکم ساخته می شود. پلی استایرن ماده ای نرم و انعطاف پذیر می باشد که می تواند شکل های مختلفی به خود بگیرد که یکی از این شکل ها پلیسه می باشد. این توری ها در دفع حشرات موذی بسیار خوب عمل کرده و دوام بسیار بالایی دارند. این قاب فلزی می تواند فشار زیادی را تحمل کند و توری ها را به خوبی مهار می کنند. توری پلیسه روی انواع پنجره ها و درب ها قابل نصب می باشد که بدون دخالت دست و انبری بر روی انواع درب و پنجره […]
آوریل 24, 2020

توری پنجره دو جداره

توری پنجره دو جداره یکی از محصولات توریکس می باشد که در فصل تابستان تقاضای بیشتری از سوی مشتریان دارد. بیشتر از توری پنجره در ماه های گرم سال استفاده می شود، زیرا در این ماه ها با گرم تری شدن هوا انواع حشرات موذی به محیط های خنک تری مانند درون خانه ها راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس می باشند که استفاده از توری بهترین راه مقابله با آن ها می باشد. توری ها با توجه به نوع کاربرد در انواع طرح ها ساخته می شود و مجموعه ما توانسته است در ساخت این توری ها به تولید انبوه برسد. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند: توری ثابت توری پنجره توری پلیسه توری پشه در انواع رنگ ها توری پنجره دو جداره نسبت به توری های قدیمی از مکانیزم پیشرفته تری به مشتریان ارائه یم شود. این توری ها با استفاده از مصالح مقاومی ساخته می شود که دارای دوام زیادی هستند و می توانند فشار زیادی را تحمل کنند. این توری ها از جنس پلی استایرن بوده که نرمی بالایی دارد. استفاده از پلی استایرن سبب شده است تا توری از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. نصب این توری ها روی […]