توری پشه بند پنجره
آوریل 24, 2020
پشه بند توری
آوریل 24, 2020

مجموعه توریکس در حوزه محصولات توری پشه گیر کار کرده و توانسته است در این حوزه به تولید انبوه برسد این توری ها برای دفع حشرات موذی طراحی شده اند. توری پشه گیر بیشتر در تابستان تقاضای زیادی از سوی مشتریان دارد. در فصل تابستان با گرم شدن هوا این حشرات با ورود به محیط خانه آسایش را از افراد سلب کرده اندف بهترین راه مقابله با آن ها استفاده از همین توری پشه ها می باشد. از حشرات موذی بیشتر مگس و پشه به داخل میط خانه وارد از طریق درز پنجره ها وارد خانه می شوند. کاربران عزیز می توانند با خرید توری پشه گیر از خدمات پس از فروش ما استفاده کامل ببرند. توری ها انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر هستند:

 1. توری پشه
 2. توری پلیسه
 3. توری ثابت
 4. توری پنجره

توری پشه گیر نسبت به توری های قدیمی از فناوری ساخت پیشرفته تری بهره مند هستند. توری هایی که نام بردیم با استفاده از پلی استایرن ساخته شده که انعطاف پذیری بالایی دارند. پلی استایرن از جمله موادی است که بسیار نرم بوده و خاصیت شکل پذیری بسیاربالایی دارد، در صنعت شیمیایی از این ماده استفاده های فراوانی می کنند. یکی از انواع توری ها که نام بردیم توری پشه بوده برای داخل خانه ها بسیار مناسب هستند. نصب توری پشه بسیار راحت بوده و هر کسی به راحتی می تواند این توری ها را بر روی درب یا پنجره منزل خود نصب کند. این توری ها در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرند. این قاب ها فلزی بوده که دارای استحکام بالایی هستند.

ویژگی های توری پشه گیر

توری پشه گیر دارای مزیت های ساخت زیر می باشد، سعی شده است در این توری ها از مواد و مصالح سبکی استفاده گردد:

 1. توری پشه اولین مزیت مهمی که دارد، وزن سبک آن می باشد و همانطور که گفتیم این به دلیل استفاده از مصالح سبکی می باشد که در ساختار آن استفاده شده است و مشتریان عزیز می توانند بدون صرف وقت زیاد آن را روی درب و پنجره خانه خود نصب کنند.
 2. توری پشه گیر معمولا از طرف بیرون هیچ چشم اندازی ایجاد نمی کند و در دید افراد خارجی نیست و به عنوان مانع روی پنجره و درب به حساب نمی آید، همچنین استفاده از آن ها باعث خراب شدن فضای دکوراسیون داخلی منزل شما نمی شود.
 3. توری ها معمولا از یک طرف به شکل آکاردئونی جمع شده که یکی از قابلیت های مهم آن محسوب می شود. به توری پشه های امروزی توری های آکاردئونی نیز می گویند.
 4. شما عزیزان می توانید این توری ها را بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک منزل خود نصب کنید.
 5. صنایع تولیدی توریکس توانسته است توری پشه گیر را با سایزهای مختلف و رنگ های شاد روانه بازار فروش کند. این توری ها طرفداران زیادی در ماه های گرم سال دارند.
 6. با گذشت زمان با آفتاب خوردن قاب توری ها رنگ ها از بین نرفته و دچار تغییر رنگ و زنگ خوردگی نمی شوند. استفاده از آلیاژ آلومینیوم در ساخت قاب این توری ها باعث شده است تا رنگ پذیری خود را حفظ کنند.
 7. معمولا باز و بسته شدن توری پشه با استفاده از ریل هایی مقاوم انجام گرفته که دارای استحکام بالایی هستند.

انواع مختلف توری پشه گیر

توری با نوع فریم بندی

در این دسته بندی توری ها به دو نوع تک فریمی و دابل فریمی تقسیم بندی می شوند. درتوری پشه گیر عملیات باز و بسته شدن با استفاده از یک یا دو فریم نهایت امکان پذیر می باشد.

توری با خاصیت جمع شوندگی

در این دسته بندی توری ها به دو نوع افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند. در نوع افقی عملیات باز و بسته شدن به صورت افقی و در مدل عمودی این کار به شکل عمودی انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *