توری ثابت در شیراز
توری ثابت در شیراز
می 18, 2020
توری پشه در زنجان
توری پشه در زنجان
می 20, 2020
توری پشه در یاسوج

توری پشه در یاسوج از محصولات مجموعه ما می باشد که سعی شده است با استانداردهای لازم ساخته شود و با قیمتی ارزان در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. درجه کیفی این توری ها بالا می باشدو فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. این عوامل شامل نوع جنس استفاده شده برای ساخت خود توری ها، نوع طرح اجرایی برای ساخت آن ها و ابعاد ساخت ان ها می باشد.

 توری پشه در یاسوج در انوع اندازه ها با توجه به ابعاد پنجره های قدی شما در انواع مدل ها ساخته می شوند. بنابراین محدودیتی در نصب آن ها وجود ندارد و کاربران می توانند بدون استفاده از اهرمی آن ها را هر کجا که می خواهند نصب نمایند. معمولا توری پشه در یاسوج به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. استفاده از توری ها بهترین راه مقابله با این حشرات می باشد. بیشتر در فصل تابستان از طریق درز پنجره ها وارد محیط خنک داخل خانه ها می شوند. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

توری پشه

توری پلیسه

توری ثابت

توری پنجره

توری پشه بند قدیمی دارای ظاهر ساده ای هستند و امروزه از عملکرد بهتری برخوردار هستند. نصب توری پشه در یاسوج روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

مزیت های توری پشه در یاسوج

توری پشه در یاسوج  با درجه کیفی مختلفی در بازار ارائه می شوند. بر اساس باز و بسته شدن توری ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. معمولا پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. معمولا از موادی در ساخت توری پلیسه استفاده می شود که بتوان به آن شکل های مختلفی داد. خود توری ها از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای بوده  و بسیار منعطف می باشد. انعطاف بالای این ماده سبب شده است که از ان برای شکل دادن به توری ها استفاده می کنند. یکی از مزیت های توری پشه در یاسوج وزن پایین آن ا می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند.

این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شوند. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیم مناسبی نیز هستند.

توری ها بر اساس فریم های ساخت

توری پشه در یاسوج با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. بر این اساس یک دسته بندی برای توری ها بر اساس تعداد فریم ساخت می باشد. در راه اندازی توری ها نهایت از دو فریم استفاده می شود.  عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند. در بازار بیشتر از مدل دابل فریمی با جهت عمودی استفاده می کنند.. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *