توری پشه در یاسوج
توری پشه در یاسوج
می 19, 2020
توری پلیسه در اردبیل
توری پلیسه در اردبیل
می 21, 2020
توری پشه در زنجان

توری پشه در زنجان با کیفیت بالایی به شما عزیزان ارائه می شود. این توری ها با این که ظاهر ساده ای دارند، اما از عملکرد ویژه ای برخوردار می باشند. توریکس برای کلیه محصولات خود تخفیفی ویژ در نظر گرفته است. این تخفیف به مناسبت فصل جدید بهار می باشد.

عواملی مختلفی وجود دارند که در قیمت و کیفیت توری پشه در زنجان نقش به سزایی دارند. این عوامل شامل، نوع طرح اجرایی برای توری ها، اندازه توری و نوع سازه های های به کار رفته در ساخت آن می باشد. معمولا برای قاب فلزی این توری ها از فلزات مقاوم استفاده می کنند که به راحتی وزن توری را می توانند مهار کنند. خود توری ها نیز از الیاف پلی استر ساخته شده که در عین سبکی دارای مقاومت بالایی در دفع حشرات موذی می باشند.

 محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پشه در زنجان با دو مدل مکانیز عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. این دو مدل به صورت افقی و عمودی بوده که توری با استفاده از یک یا دو فریم این عملیات را انجام می دهد. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود.

بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند:

  1. توری پشه
  2. توری پلیسه
  3. توری ثابت
  4. توری پنجره

توری های قدیمی مزیت توری های امروزی را نداشته و از ظاهر ساده ای برخوردار بودند. تنوع طرح توری های قدیمی بالا نبود و از طرح های ساده ای برای آن استفاده می کردند. نصب توری پشه در زنجان روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

مزیت های توری پشه در زنجان

توری پشه در زنجان معمولا با کیفیت های مختلف به همراه مدل های مختلف در بازار ارائه می شوند. پلی استایرن استفاده شده در ساخت خود توری ها باعث می شود تا انعطاف پذیری بالایی داشته باشند و پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار بگیرند. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود.

این ماده نرم بوده و باعث شکل دهی به توری ها می شود. یکی از مزیت های توری پشه در زنجان وزن پایین آن ها می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند. معمولا هر فردی به راحتی می تواند این این توری ها را بر روی انواع پنجره های قدی خود نصب نماید.محدودیتی در نصب توری پشه وجود ندارد و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.  این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود.

مدل های مختلف توری ها

توری پشه در زنجان معمولا به وسیله یک یا نهایتا دو فریم ساخته می شوند و سعی شده است که با  با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهند. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل هایی فلزی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی هستند و می توانند وزن زیاد توری را به خوبی تحمل کنند. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها یدبل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد.

دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه در زنجان با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *