توری پلیسه در اراک
توری پلیسه در اراک
می 25, 2020
توری پنجره در اسلامشهر
توری پنجره در اسلامشهر
می 29, 2020
توری پشه در زاهدان

توری پشه در زاهدان از محصولات مجموعه ما می باشد که سعی شده است با کیفیت و قیمت مناسبی به شما مشتریان عزیز ارائه شود. قیمت این توری ها مناسب و کیفیت آن ها بالا می باشد که به همراه تخفیفی ویژه به شما مشتریان عرضه می شود. فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در قیمت دهی به توری پشه از موارد مهم به حساب می آید، این عوامل :

  1. نوع جنس استفاده شده برای ساخت توری ها
  2. نوع طرح اجرایی برای آن ها
  3. سایز توری ها

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای انواع پنجره های بزرگ و کوچک از آن ها استفاده کنند. معمولا توری پشه در زاهدان به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند که پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. توری ها برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به درون خانه ها استفاده می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز می توان از این توری ها استفاده کرد. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند.

در فصل تابستان با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی بیشتر از طریق درز پننجره ها وارد محیط خانه شده که استفاده از توری ها بهترین راه مقابله با این حشرات می باشد.توری پشه بند قدیمی دارای ظاهر ساده ای هستند و امروزه از عملکرد بهتری برخوردار هستند. نصب توری پشه در زاهدان روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

مزیت های توری پشه در زاهدان

توری پشه در زاهدان با درجه کیفی مختلفی در بازار ارائه می شوند. معمولا از موادی در ساخت توری پشه استفاده می شود که بتوان به آن شکل های مختلفی داد. برای شکل دهی به توری ها از ماده پلی استایرن استفاده کرده که دارای قابلیت های شیمیایی و فیزیکی قابل توجه ای هستند. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. از این ماده برای شکل دادن به توری ها استفاده می کنند. توری پشه از وزن پایینی برخوردار بوده و برای مهار آن ها از قاب فلزی مقاوم استفاده می شود.

محدودیتی در نصب توری پشه وجود ندارد و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.  این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.

شکل آکاردئونی توری ها

توری پشه در زاهدان با استفاده از یک یا دو فریم درون قاب فلزی خود قرار می گیرد. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی هستند. این توری ها دارای کارت گارانتی استانداد هستند، ضمانت توری پشه در زاهدان به صورت دو ساله بوده که در این مدت خدماتی ارزنده به مشتریان عرضه می شود. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها دابل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. توری های قدیمی عملکرد ساده ای داشتند و مزیت های توری های امروزی را نداشتند. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *