توری پلیسه در شیراز
توری پلیسه در شیراز
ژوئن 15, 2020
توری پشه در رفسنجان

توری پشه در رفسنجان از محصولات ویژه ما بوده که برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به درون خانه ها در انواع مدل های عمودی و افقی توسط مجموعه توریکس طراحی می شود. قیمت و کیفیت توری پشه در رفسنجان بسیار مناسب بوده که توریکس برای آن تخفیفی ویژه در نظر گرفته است. عواملی وجود دارند که در قیمت و کیفیت توری پشه نقش مهمی دارند، این عوامل شامل، نوع طرح اجرایی، نوع سازه های استفاده شده برای توری و ابعاد آن ها می باشند، معمولا توری های امروزی عملکرد بهتری نسبت به توری های قدیمی داشته و در انواع سایزهای مختلف برای انواع پنجره های عمودی ساخته می شوند.

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود نداشته و افراد می توانند بدون صرف زمان زیادی آن ها را بر روی انوع پنجره ها برای پوشش درز آن ها نصب کنند. معمولا توری پشه در رفسنجان به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده که پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از این توری ها استفاده شده که از مزیت های ویژه ها به شمار می رود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند، به خصوص برای ماه های گرم سال استفاده از آن ها بسیار مورد توجه است. توری ها با توجه به نوع کارکردی که دارند، در انواع مختلف زیر دسته بندی می شوند:

  1. توری پشه
  2. توری پلیسه
  3. توری پنجره
  4. توری ثابت

مزیت های توری پشه در رفسنجان

توری پشه در رفسنجان با کیفیت های مختلفی وارد بازار فروش می شوند، جنس خود توری ها از پلی استایرن بوده که از قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای برخوردار می باشد. پلی استایرن در ساخت توری پشه در رفسنجان باعث شکل دهی به آن ها شده است. پلی استایرن از مواد نرم محسوب شده که انعطاف پذیری بالایی دارد. توری پشه دارای قاب فلزی مقاوم بوده که به خوبی بر روی انواع پنجره ها سوار می شود. یکی از مزیت های توری پشه وزن سبک آن ها بوده که سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند.

این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند. برای پرداخت هزینه توری ها می توانید به صورت اقساطی آن را تقبل کنید و مجموعه ما این قابلت را برای مشتریان به وجود آورده است تا بر اساس نوع دکوراسیون داخلی و سلیقه شخصی خود بهترین توری را انتخاب کنند.

دسته بندی توری پشه بند با دوام بالای ساخت

توری پشه در رفسنجان با استفاده از یک یا دو فریم خاصیت جمع شوندگی را با سرعت بالایی انجام می دهد. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای استحکام بالایی هستند. در بازار تقاضای بیشتری برای توری های دو فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود داشته و این به سرعت باز و بسته شدن توری ها وابسته است. معمولا توری های تک فریمی عملیات باز و بسته شدن را با سرعت بالاتری انجام می دهند. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *