توری پنجره در گرگان
توری پنجره در گرگان
ژوئن 7, 2020
توری پلیسه در بجنورد
توری پلیسه در بجنورد
ژوئن 10, 2020
توری پشه در خرم آباد

توری پشه در خرم آباد با درجه کیفی بالایی به شما عزیزان ارائه شده و سعی شده اس که در ساخت آن ها تمامی استانداردهای لازم برای یک توری پشه خوب رعایت شود. توری پشه در خرم آباد دارای نشان استاندارد بوده و نسبت به توری های قدیمی در مزیت می باشد. قیمت و کیفیت این توری ها به فاکتورهای مختلفی وابسته می باشد و یکی از این موارد نوع طرحی است که با توجه به نوع عملکرد توری ها برای آن ها در نظر می گیرند.

یکی دیگر از عوامل نوع سازه های استفاده شده برای ساخت آن ها می باشد. توری پشه دارای قاب فلزی مستحکم بوده که می تواند وزن توری را به خوبی مهار کند. اندازه توری ها در قیمت آن ها موثر می باشد، برای مثال ممکن است که شما از آن ها برای پنجره های قدی دو جداره استفاده کنید و یا برای پنجره های کوچک مورد استفاده قرار دهید.

 محدودیتی در اجرا و راه اندازی توری پشه وجود نداشته و همه افراد به راحتی می توانند آن ها را راه اندازی کنند. معمولا توری پشه در خرم آباد به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام داده و بعد از جمع شئن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرد. توری ها برای جلوگیری از ورود حشرات موذی در انواع طرح ها تولید می شوند. علاوه بر دفع حشرات برای جلوگیری از گرد و غبار نیز گزینه مناسبی می باشند. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها بهره می برند و برای پوشاندن انواع درزها از آن ها استفاده می کنند.

توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های توسط مجموعه توریکس به شما عزیزان ارائه می شود. امید است که بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم. توری پشه های قدیمی ظاهر ساده ای داشتند ولی توری های امروزی نسبت به قدیم از عملکرد ویژه تری برخوردار می باشند. نصب توری پشه روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

کیفیت ویژه توری پشه در خرم آباد

در این قسمت می خواهیم درباره ساخت قسمت های مختلف توری پشه در خرم آباد بپردازیم. خود توری ها از ماده ای به نام پلی استایرن ساخته می شوند که دلیل استفاده از آن ها شکل پذیری خوب ان ها است. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی و فیزیکی از جمله انعطاف پذیری بالا بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود.

یکی از مزیت های توری پشه وزن پایین آن ها می باشد و این به دلیل ظاهر ساده ای است که دارند. این مزیت سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم ها به همراه پیچ و مهره استفاده نکنند. محدودیتی در نصب توری پشه وجود ندارد و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید.  این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود.

توری پشه با مزیت های ویژه

توری پشه در خرم آباد بر اساس فریم ساخت به مدل های زیر دسته بندی می شوند:

  1. توری های تک فریمی
  2. توری های دابل فریمی

 عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که استحکام بالایی بوده و دوام و سازگاری بالایی دارند.  این ریل ها به گونه ای هستند که می توانند به خوبی وزن زیاد توری را به خوبی مهار کنند. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *