توری پشه بند
آوریل 24, 2020
توری پشه گیر
آوریل 24, 2020

توری پشه بند پنجره

بعضی از افراد برای جلوگیری از ورود حشرات از طریق درز درب و پنجره ها از توری پشه بند پنجره استفاده می کنند. توری پشه بند پنجره دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشند. در کنار قیمت ارزان تخفیفی ویژه نیز برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم. این تخفیف شامل کلیه محصولات توریکس، از جمله توری پشه بند پنجره، توری پلیسه، توری ثابت در انواع سایزها و رنگبندی ها می باشد. بیشتر کاربران در فصل تابستان از انواع توری پشه برای پنجره های بزرگ و کوچک منزل خود استفاده می کنند، زیرا در این فصل با گرم شدن هوا انواع حشرات به محیط خنک خانه ها راه پیدا می کنند. توری ها انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر هستند:

  1. توری پشه
  2. توری پلیسه
  3. توری ثابت
  4. توری پنجره

معمولا توری هایی که در بالا نام بردیم با مکانیزم پیشرفته تری نسبت به توری های قدیمی روانه بازار فروش می شوند. در ساخت این توری ها سعی شده است برای عملیات باز و بسته شدن از یک یا دو فریم استفاده کنند که این کار باعث عملکرد بهتر توری پشه بند می شود. توری هایی که نام بردیم با استفاده از پلی استایرن ساخته شده که انعطاف پذیری بالایی دارند این ماده در صنعت کابردهای قابل توجهی دارد که از آن برای ساخت بسیاری از وسایل صنعتی استفاده می کنند. پلی استایرن از جمله موادی است که بسیار نرم بوده و خاصیت شکل پذیری بسیاربالایی دارد. یکی از انواع توری ها که نام بردیم توری پشه بوده برای داخل خانه ها بسیار مناسب هستند. نصب توری پشه بسیار راحت بوده و هر کسی به راحتی می تواند این توری ها را بر روی درب یا پنجره منزل خود نصب کند. این توری ها در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرند. این قاب ها فلزی بوده که دارای استحکام بالایی هستند.

دسته بندی توری پشه بند پنجره

معمولا توری پشه بند پنجره را بر اساس فاکتورهای مهمی دسته بندی می کنند، یکی از این فاکتورها خاصیت جمع شوندگی توری و فاکتور بعدی تعداد و نوع فریم های ساخت توری پشه بند می باشد. این دسته بندی ها را در موارد زیر جمع بندی می کنیم:

دسته بندی بر اساس فریم

این دسته بندی به تعداد فریم های ساخت توری پشه پنجره برای عملیات باز و بسته شدن مربوط می شود. در این توری ها معمولا از یک یا دو فریم جهت باز و بسته شدن توری استفاده می کنند. از یک طرف توری با استفاده از ریل هایی فلزی باز و بسته می شود، این ریل های فلزی استحکام زیادی داشته و می توانند فشار زیاد توری را تحمل کنند. در هنگام بسته شدن توری به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد.

دسته بندی توری پشه پنجره بر اساس جمع شوندگی 

توری ها از نظر خاصیت جمع شوندگی به دو دسته افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند. در عمودی توری ها به صورت عمودی درون قاب خود قرار می گیرند ولی در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی انجام می شود. مزیت مجموعه ما سه دهه سابقه کاری مان در زمینه فروش انواع توری ها می باشد. مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم. شما می توانید برای سفارش محصول از سایت ما بازدید بفرمایید. شما مشتریان می توانید هزینه پرداخت توری پشه را به صورت اقساطی تقبل نمایید. در فروش اقساطی مشتریان بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه پرداخت کرده و مابقی هزینه را به صورت چک های ماهانه تقبل می کنند. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما پنجاه سال سابقه کاری در فروش محصولات توری پشه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *