توری ثابتتوری ثابت : در فصل تابستان با گرم تر شدن هوا انواع حشرات موذی به درون خانه راه پیدا می کنند که مهمترین علت استفاده از توری ثابت برای پنجره ها و دربها همین است. معمولا برای جلوگیری از گرد و خاک هم استفاده از این توری ها مناسب می باشد. افراد می توانند برای کلیه فصل های سال از این توری های ثابت بهره ببرند. توری ها معمولا از پلی استایرن ساخته شده که این ماده بسیار نرم بوده و باعث انعطاف پذیری بالای توری ها شده است . توری ها بسیار سبک هستند و به این دلیل همه افرار می توانند به راحتی این توری ها بر روی انواع پنجره ها نصب کنند.توری ها پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. این قاب ها از آلیاژهای مقاوم بوده و بسیار مستحکم می باشند.

چرا توری ثابت ما بهترین است؟

بهترین قیمت

بالاترین کیفیت

توری استاندارد

3دهه تجربه

برخی از نمونه کارهای توری پشه

انواع توری ها بر اساس بیشترین کاربرد در موارد زیر دسته بندی می شوند:

الف) توری پلیسه

ب)توری پشه

ج)توری ثابت

د)توری پنجره

مزایای توری ثابت

توری ثابت نسل جدید توری های قدیمی به حساب می آیند که از مکانیزم پیشرفته  تری ساخته شده اند. این توری ها ویژگی های بسیاری دارند که در زیر بیان می کنیم:

  1. توری ثابت از وزن پایینی برخوردار بوده و نیبت به توری های دیگر از وزن کمتری برخوردار می باشد. این وزن پایین باعث شده است تا افراد بتوانندبدون هیچ آچار و پیچی و با بدون صرف وقت زیاد آن را بر روی انواع پنجره های خانه خود نصب نمایند.
  2. استفاده از توری ثابت هیچگونه مزاحمتی از بیرون ایجاد نمی کند و به عنوان مانعی بر سر راه پنجره به حساب نمی آید. این توری ها در زیبایی دکوراسیون داخلی تغیری ایجاد نمی کند.
  3. توری ثابت معمولا به شکل آکاردئونی باز و بسته می شود و امروزه به انواع توری ها توری های آکاردئونی نیز می گویند.
  4. این توری ها را شما عزیزان می تواند بر روی انواع پنجره های قدی منزل خود نصب نمایند و این قابلیت را دارند تا بر روی انواع درب ها نصب شوند.
  5. مجموعه ما توانسته است تا توری ثابت را در انواع رنگ بندی ها و در انواع ابعاد روانه بازار کار نماید.
  6. قاب فلزی توری ها با خوردن آفتاب دچار تغییر رنگ نشده و با گذشت زمان دچار زنگ زدگی نمی شوند.
  7. برای توری ثابت معمولا ریل هایی فلزی در نظر گرفته می شود تا توری بدون دخالت دست از بالا تا پایین باز و بسته شود. این ریل ها بسیار مقاوم بوده و توری را به خوبی حفظ می کند.

دسته بندی بر اساس نوع فریم

این دسته بندی بر اساس نوع فریم انجام می گیرد. نوع اول توری ها تک فریمی بوده که در این توری ها عملیات باز و بسته شدن توسط ریل هایی مقاوم صورت گرفته که از یک طرف توری بدون دخالت دست جمع می شود و به طور کامل درون قاب فلزی قرار می گیرد. دسته دوم توری ها دابل فریمی بوده که با استفاده از دو فریم عملیات باز و بسته شدن صورت می گیرد. در این توری ها نیز عملیات باز و بسته شدن توسط ریل های فلزی صورت می گیرد.

دسته بندی بر اساس نحوه جمع شدن

توری ها از نظر خاصیت جمع شوندگی به دو دسته افقی و عمودی تقسیم بندی میشوند که شامل موارد زیر هستند:

توری ها بر اساس نحوه جمع شدن به دوسته افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند. در توری های عمودی خاصیت جمع شوندگی به صورت عمودی انجام شده و در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی صورت می گیرد. مزیت ما سه دهه سابقه کاری مان در زمینه فروش انواع توری ها در اندازه های مختلف می باشد.

آخرین مطالب وبلاگ

اکتبر 16, 2020
توری آکاردئونی پنجره در تهران

توری آکاردئونی پنجره در تهران

در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند، توری پشه بند قدیمی دارای ظاهر ساده ای هستند و امروزه از عملکرد بهتری برخوردار هستند. نصب توری پشه در تهران روی درب و پنجره ها بسیار سهل است.
اکتبر 14, 2020
قیمت توری پلیسه کشویی

قیمت توری پلیسه کشویی

توری پلیسه مگنتی دارای تنواع رنگ و طرح بوده که دارای بهترین قیمت و کیفیت می باشد. محصولات ما شامل توری پلیسه، توری پشه، توری پنجره و توری ثابت می باشد که با بالاترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود.
اکتبر 9, 2020
نمایندگی توری پلیسه در تهران

نمایندگی توری پلیسه در تهران

نمایندگی توری پلیسه در تهران را می توانید با مشاوره با کارشناسان ما پیدا کرده و توری پلیسه را با بهترین قیمت و کیفیت دریافت کنید. محصولات متمایز ما شامل توری پلیسه، توری پشه، توری پنجره و توری ثابت می باشند. شاخصه اصلی مجموعه کیفیت بالای محصولات ارائه شده می باشد. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. عواملی که در کیفیت و قیمت دهی به توری پلیسه در تهران موثر می باشد، نوع جنس استفاده شده برای ساخت خود توری ها، نوع طرح اجرایی برای ساخت آن ها و ابعاد ساخت ان ها می باشد. نمایندگی توری پلیسه در تهران این توری ها را با گارانتی بلند مدت به شما مشتریان ارائه می کند. محدودیتی در راه اندازی انواع توری ها از جمله توری پلیسه وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. توری پلیسه به گونه ای ساخته می شود که عملیات باز و بسته شدن را در هر دو راستا به خوبی انجام می دهد. توری پلیسه باعث ممانعت ورود حشرات موذی به داخل خانه می شود. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی […]
ژوئن 16, 2020
توری پشه در رفسنجان

توری پشه در رفسنجان

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود نداشته و افراد می توانند بدون صرف زمان زیادی آن ها را بر روی انوع پنجره ها برای پوشش درز آن ها نصب کنند. معمولا توری پشه در رفسنجان به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده که پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از این توری ها استفاده شده که از مزیت های ویژه ها به شمار می رود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند، به خصوص برای ماه های گرم سال استفاده از آن ها بسیار مورد توجه است.
ژوئن 15, 2020
توری پلیسه در شیراز

توری پلیسه در شیراز

در صنعت شیمیایی پلی استایرن دارای کاربردهای زیادی بوده و از مواد نرم محسوب می شود. یکی از مزیت های توری پلیسه در شیراز وزن پایین آن ها است که سبب شده است حمل و نقل آن ها به سهولت انجام شود.شما عزیزان می توانید بر اساس نوع سلیقه شخصی خود و نوع دکوراسیون داخلی منزل خود بهترین مدل توری پلیسه را انتخا کنید و از آن برای کلیه ماه های سال بهره ببرید. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.
ژوئن 14, 2020
توری پلیسه در کرج

توری پلیسه در کرج

توری پلیسه در کرج با بهترین قیمت بازار و بالاترین کیفیت به همراه استانداردهای لازم برای شما عزیزان فرستاده می شود.  برای توری پلیسه در کرج تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. این تخفیف برای کلیه محصولات اعم از توری پنجره، توری پشه و توری ثابت می باشد. فاکتورهای گوناگونی وجود دارد که در قیمت و کیفیت دهی به توری ها موثر می باشد. درجه کیفی توری ها به موارد زیر بستگی دارد: نوع طرح اجرایی و نوع سازه های استفاده شده برای ساخت آن ها ابعاد توری ها که باید قبل از اجرا از محل بازرسی شود. توری ها از نظر نصب محدودیتی ندارند و افراد می توانند بدون استفاده از اهرمی آن ها را بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب کنند. این توری ها این قابلیت را دارند تا در شرایط مختلف از آن ها استفاده شود و با گذشت زمان دچار فرسودگی نمی شود. معمولا توری پلیسه به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را با سرعت بالایی انجام داده و این کار با استفاده از ریل هایی فلزی انجام میگیرد. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون خانه در انواع مدل ها با توجه به نوع کاربری […]
ژوئن 13, 2020
توری پنجره دوجداره در تهران

نصاب توری پنجره

پس از خرید انواع توری ها از مجموعه ما بهترین تکنسین و نصاب توری پنجره برای نصب این توری ها و نحوه استفاده از آن برای شما عزیزان فرستاده می شود. نصاب توری پنجره اندازه دقیق انواع پنجره های قدی و دوجداره را محاسبه کرده و سپس براساس سلیقه شما عزیزان، مدل اجرایی برای توری پنجره را انتخاب می کند. توری پنجره توریکس با بهترین قیمت همراه تخفیف ویژه به شما مشتریان عزیز ارائه می کند. موارد کیفی هستند که در قیمت آن ها موثر می باشد، این موارد شامل: نوع طرحی که برای توری ها در نظر می گیرند، از نظر نوع عملکرد بهه توری های پلیسه، توری پنجره، توری ثابت و توری پشه دسته بندی می شوند. دومین مورد ابعاد توری ها بوده که باید حتما از محل پروژه بازدید به عمل بیاید. نوع سازه هایی که برای ساخت قاب فلزی توری ها در نظر می گیرند. معمولا از فلزهایی چون آلومینیوم و فولاد برای ساخت ان ها استفاده می کنند. معمولا نصاب توری پنجره بدون استفاده از اهرم یا پیچ و مهره ای توری را بر روی انواع پنجره ها اجرا می کنند. معمولا توریها به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام […]
ژوئن 12, 2020
توری درب کشویی

توری درب کشویی

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و اکثر افراد می توانند بدون استفاده از یراق آلات مختلف از این توری ها برای مکان های مختلف استفاده می کنند. معمولا توری پنجره به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام داده و این کار را با سرعت بالایی توسط ریل هایی فلزی انجام می دهد. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود.
ژوئن 12, 2020
توری پنجره در بیرجند

توری پنجره در بیرجند

توری پنجره در بیرجند یکی از محصولات مجموعه ما است که با کیفیت و قیمت مناسب مشتریان عرضه می شود. موارد مهمی هستند که در کیفیت و قیمت دهی به توری ها نقش مهمی دارند. این عوامل شامل نوع جنس استفاده شده برای ساخت توری پنجره در بیرجند، نوع طرحی که برای آن در نظر می گیرند و اندازه آن ها است.  در نصب انواع توری ها برای کاربران محدودیتی وجود ندارد و مشتریان می توانند بر اساس نوع کاربری و اندازه محل از انواع توری ها بهره ببرند. معمولا توری پنجره به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را با سرعت بالایی با استفاده از ریل هایی فلزی انجام می دهد. برای جلوگیری از ورود حشرات به درون فضای خنک داخل خانه ها از انواع توری ها با سایزهای مختلف استفاده می شود. همچنین این توری ها مانع خوبی در برابر گرد و غبار از طرف بیرون محسوب می شوند. بیشتر کاربران از توری های قدی برای کلیه ماه های استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی بیشتر از طریق درز درب و پنجره وارد محیط اصلی می شوند که […]
ژوئن 10, 2020
توری پلیسه در بجنورد

توری پلیسه در بجنورد

توری پلیسه در بجنورد با استفاده از یک یا دو فریم مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهد، برای سرعت در عملیات باز و بسته شدن یشتر توری هایی که در بازار هستند با استفاده از دو فریم ساخته می شوند. جمع شدن توری پلیسه در بجنورد با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند.
ژوئن 9, 2020
توری پشه در خرم آباد

توری پشه در خرم آباد

یکی از مزیت های توری پشه در خرم آباد وزن پایین آن ها می باشد و این به دلیل ظاهر ساده ای است که دارند. این مزیت سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم ها به همراه پیچ و مهره استفاده نکنند. محدودیتی در نصب توری پشه وجود ندارد و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود.
ژوئن 7, 2020
توری پنجره در گرگان

توری پنجره در گرگان

پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. از این ماده برای شکل دادن به توری ها استفاده می کنند. یکی از مزیت های توری پنجره در گرگان وزن پایین آن ها می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد دیگر از انواع پیچ و اهرم ها استفاده نکرده و بدون صرف زمان زیادی از توری ها بهره می برند.این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که دارای قیمت مناسبی به همراه تخفیف ویژه می باشند.
ژوئن 1, 2020
توری پلیسه در شهریار

توری پلیسه در شهریار

محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پلیسه در شهریار به صورت افقی و عمودی خاصیت جمع شوندگی را انجام داده که به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود.
می 29, 2020
توری پنجره در اسلامشهر

توری پنجره در اسلامشهر

توری های دابل فریمی عملیات باز و بسته شدن را با استفاده از دو فریم سریع تر از توری های تک فریمی انجام می دهند. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پنجره در اسلامشهر با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 27, 2020
توری پشه در زاهدان

توری پشه در زاهدان

توری پشه در زاهدان از محصولات مجموعه ما می باشد که سعی شده است با کیفیت و قیمت مناسبی به شما مشتریان عزیز ارائه شود. قیمت این توری ها مناسب و کیفیت آن ها بالا می باشد که به همراه تخفیفی ویژه به شما مشتریان عرضه می شود. فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در قیمت دهی به توری پشه از موارد مهم به حساب می آید، این عوامل : نوع جنس استفاده شده برای ساخت توری ها نوع طرح اجرایی برای آن ها سایز توری ها محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای انواع پنجره های بزرگ و کوچک از آن ها استفاده کنند. معمولا توری پشه در زاهدان به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند که پس از جمع شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. توری ها برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به درون خانه ها استفاده می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز می توان از این توری ها استفاده کرد. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی […]
می 25, 2020
توری پلیسه در اراک

توری پلیسه در اراک

توری پلیسه در اراک از نحصولات با کیفیت مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به فروش می رسد. قیمت و کیفیت این توری ها بالا می باشد و فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. این عوامل به ساخت توری ها وابسته است که اعم از نوع طرح اجرایی برای توری پلیسه در اراک، سایزآن ها و نوع سازه هایی که برای ساخت استفاده می شود، می باشد. توری ها با توجه به نوع عملکردشان در سایزهای مختلف ساخته می شوند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پلیسه به صورت افقی و عمودی عملیات باز و بسته شدن را انجام داده و برای این کار از ریل هایی فلزی روی قاب آن ها استفاده می شود. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. معمولا برای جلوگیری از گرد و غبار نیز از انواع توری ها استفاده می شود. بعضی از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع […]
می 23, 2020
توری ثابت در قهدریجان

توری ثابت در قهدریجان

توری ثابت در قهدریجان : زمانی که فصول گرم سال فرا می رسد ، تقاضا برای انواع توری بالا می رود زیرا که بسیاری از حشرات به داخل ملک های مسکونی اداری و تجاری هجوم می آورند و سبب آزار دیگران می شوند. برای حل این مشکل بسیاری از توری ها را توسعه داده اند که یکی از محبوب ترین این توری ها توری ثابت است. شما می توانید برای سفارش توری ثابت در قهدریجان با متخصصین ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات و ابهامات شما باشند. هم چنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره توری ثابت میتوانید عضو باشگاه مشتریان ما شوید تا شما را در کمترین زمان ممکن راهنمایی نماییم. در ادامه این مقاله با مجموعه فوق تخصصی توریکس همراه باشید. قیمت توری ثابت در قهدریجان قیمت نهایی تمام شده توری ثابت به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما می توانید بدون نیاز به دانش درباره تمام این عوامل با استعلام قیمت از متخصصین مجموعه توریکس ، قیمت نهایی پروژه خود را دریافت نمایید. زمانی که به این روش پیشنهادی ما عمل نمایید علاوه بر این که در وقت شما صرف جویی می شود و از مشاوره […]
می 22, 2020
توری پلیسه در ارومیه

توری پلیسه در ارومیه

عملکرد این توری ها نسبت به توری های تک فریمی بیشتر می باشد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پلیسه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 21, 2020
توری پلیسه در اردبیل

توری پلیسه در اردبیل

توری پلیسه در اردبیل از محصولات حدادماهر می باشد که با کیفیت ساخت بالا و قیمت ارزان به همراه تخفیف عالی به شما مشتریان عزیزمان ارائه می شود. توری پلیسه در اردبیل بیشتر برای فصلهایی چون تابستان استفاده یم شود. در این فصل با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی به درون خانه ها راه پیدا کرده و وارد محیط خنک خانه می شوند. بهترین راه مقابله با این حیوانات استفاده از این توری ها می باشد. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در کیفیت و قیمت آن ها نقش مهمی دارند. این فاکتورهای کیفی شامل، نوع جنس استفاده شده برای ساخت خود توری ها، نوع طرح اجرایی برای ساخت آن ها و ابعاد اجرایی ان ها می باشد.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای انواع پنجره های قدی منزل خود از آن ها بهره ببرند. نصب توری پلیسه برای پنجره های دو جداره نیز قابل انجام می باشد و سعی شده است برای جمع شدن توری از ریل هایی فلزی استفاده شود. معمولا توریها به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند. بر اساس این عملیات باز و بسته شدن به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. […]
می 20, 2020
توری پشه در زنجان

توری پشه در زنجان

توری پشه در زنجان با کیفیت بالایی به شما عزیزان ارائه می شود. این توری ها با این که ظاهر ساده ای دارند، اما از عملکرد ویژه ای برخوردار می باشند. توریکس برای کلیه محصولات خود تخفیفی ویژ در نظر گرفته است. این تخفیف به مناسبت فصل جدید بهار می باشد. عواملی مختلفی وجود دارند که در قیمت و کیفیت توری پشه در زنجان نقش به سزایی دارند. این عوامل شامل، نوع طرح اجرایی برای توری ها، اندازه توری و نوع سازه های های به کار رفته در ساخت آن می باشد. معمولا برای قاب فلزی این توری ها از فلزات مقاوم استفاده می کنند که به راحتی وزن توری را می توانند مهار کنند. خود توری ها نیز از الیاف پلی استر ساخته شده که در عین سبکی دارای مقاومت بالایی در دفع حشرات موذی می باشند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. معمولا توری پشه در زنجان با دو مدل مکانیز عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. این دو مدل به صورت افقی و عمودی بوده که توری با استفاده از یک یا دو فریم این عملیات را انجام می […]
می 19, 2020
توری پشه در یاسوج

توری پشه در یاسوج

توری پشه در یاسوج با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. بر این اساس یک دسته بندی برای توری ها بر اساس تعداد فریم ساخت می باشد. در راه اندازی توری ها نهایت از دو فریم استفاده می شود. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند. در بازار بیشتر از مدل دابل فریمی با جهت عمودی استفاده می کنند.. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 18, 2020
توری ثابت در شیراز

توری ثابت در شیراز

توری ثابت در شیراز این قابلیت را دارد که به صورت عمودی و یا افقی خاصی جمع شوندگی را انجام دهد. دربازار بیشتر از توری های عمودی استفاده می شود و تقاضای زیادی از سوی مشتریان دارد. دلیل استفاده از توری های عمودی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم.
می 17, 2020
توری پنجره در اصفهان

توری پنجره در اصفهان

توری پنجره در اصفهان معمولا با کیفیت های مختلفی در بازار ارائه می شوند. معمولا برای ساخت خود توری ها از مواد قابل انعطاف پذیری استفاده می شود. خود توری ها از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی بوده و از پرکاربردترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب می شود. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد یکی از مزیت های توری پنجره در اصفهان وزن پایین آن ا می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند. و شما عزیزان می توانید توری پشه را با توجه به سلیقه شخصی خود انتخاب کنید. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. مفتخریم تا به شما عزیزان در زمینه فروش محصولات توری پنجره خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در این زمینه می باشد.
می 16, 2020
توری پلیسه در تهران

توری پلیسه در تهران

توری پلیسه در تهران با استفاده از یک یا دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. عملیات باز و بسته شدن در توری ها با استفاده از ریل های آهنی صورت گرفته که دارای مقاومت بالایی در برابر فشار زیاد ناشی از وزن ریل ها می باشند. در بازار بیشتر تقاضای بیشتری برای توری ها یدبل فریمی نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. دلیل استفاده از توری های دابل فریمی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.
می 15, 2020
توری پشه در مشهد

توری پشه در مشهد

توری پشه در مشهد یکی از محصولات مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. عواملی که در کیفیت و قیمت دهی به توری پشه در مشهد موثر می باشد، نوع جنس استفاده شده برای جنس توری ها، نوع طرح ارائه شده برای راه اندازی آن ها، ابعاد ساخت آن ها و غیره می باشد. از محصولات ویژه مجموعه توریکس می باشد که با قیمت ارزان و درجه کیفی بالا به شما مشتریان عزیز عرضه می شود. از محصولات توریکس برای شرایط مختلف استفاده می کنند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. علاوه بر دفع حشرات موذی برای جلوگیری از گرد و غبار به درون خانه استفاده می شود. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید […]
می 13, 2020
توری ثابت در مشهد

توری ثابت در مشهد

از پلی استایرن که بسیار کاربردی می باشد در ساخت خود توری ثابت در تهران استفاده می کنند و برای قاب فلزی از آلیاژهای سبکی چون فولاد و آلومینیوم بهره می گیرند. پلی استایرن در صنعت به عنوان ماده ای نرم محسوب شده و دارای اعطاف پذیری بالایی می باشد. این ماده در ساخت توری باعث می شود که آن ها انعطاف پذیری بالایی داشته باشند. یکی از مزیت های توری ثابت در مشهد در تهران وزن سبک آن ها می باشد که مهم ترین مزیت آن ها می باشد.
می 12, 2020
نصب توری پارچه ای پنجره

نصب توری پارچه ای پنجره

معمولا در نصب توری پارچه ای پنجره از یک یا دو فریم ساخت برای عملیات باز و بسته شدن توری ها استفاده می کنند. بیشتر از دو فریم در ساخت توری ها استفاده نمی کنند. این باز و بسته شدن با استفاده از ریلهایی فلزی انجام می شود. این ریل ها مقاومت بالایی داشته می توانند وزن زیاد توری را به خوبی مهار کنند.
می 10, 2020
توری پشه در تهران

توری پشه در تهران

توری پشه در تهران یکی از محصولات مجموعه توریکس می باشد که با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. عواملی که در کیفیت و قیمت دهی به توری پشه در تهران موثر می باشد، نوع جنس استفاده شده برای جنس توری ها، نوع طرح ارائه شده برای راه اندازی آن ها، ابعاد ساخت آن ها و غیره می باشد. از محصولات ویژه مجموعه توریکس می باشد که با قیمت ارزان و درجه کیفی بالا به شما مشتریان عزیز عرضه می شود. از محصولات توریکس برای شرایط مختلف استفاده می کنند.  محدودیتی در نصب انواع توری ها وجود ندارد و مشتریان می توانند برای شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند. توری ها برای جلوگیری از ورود حیوانات موذی به درون فضای خنک داخل خانه ها می شوند. علاوه بر دفع حشرات موذی برای جلوگیری از گرد و غبار به درون خانه استفاده می شود. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید […]
می 9, 2020
توری ثابت در تهران

توری ثابت در تهران

توری ثابت در تهران یکی از محصولات توریکس است که دارای قیمت مناسب و کیفیت بالایی از نظر ساخت می باشد. عوامل مختلفی هستند که در کیفیت توری ها نقش مهمی دارد. اولین مورد، نوع جنس مصالح استفاده شده برای اجرای آن ها می باشد. معمولا خود توری از ماده انعطاف پذیری به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن یکی از کاربردی ترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب کی شود که باعث شده است تا با استفاده از این ماده شکل هایی مختلف برای توری ها در نظر بگیرند و مشتریان بتوانند بر اساس  سلیقه شخصی خود طرح مناسبی برای ان ها در نظر بگیرند. قاب آن ها از آلیاژهایی ساخته می شود که دارای سختی بالایی هستند، این آلیاژهای سبک شامل فولاد و آلومینیوم می باشند.  این قاب فلزی وزن خود توری ها را به خوبی تحمل می کند و دارای وزن سبکی هستند. قاب آن ها همچنین از مقاومت بالایی برخوردار بوده و می توان از آن ها در شرایط مختلف استفاده کرد. محدودیتی در نصب توری ثابت در تهران وجود ندارد و کاربران می توانند به راحتی آن ها را بر روی انواع درب ها و پنجره ها نصب کنند. نصب توری ها بدون دخالت […]
می 8, 2020
توری آکاردئونی پنجره

توری آکاردئونی پنجره

از محصولات ویژه مجموعه توریکس، توری آکاردئونی پنجره می باشد. این توری ها با قیمت مناسبی ارائه می شوند. درجه کیفی توری آکاردئونی پنجره به فاکتورهایی مانند نوع توری استفاده شده و مقاومت قاب فلزی آن بستگی دارد. یکی دیگر از قابلیت های توری های امروزی، وزن سبک آن ها می باشد که باعث شده است تا مشتریان به راحتی از آن استفاده کنند. قاب فلزی توری ها از آلیاژهای سبکی مانند فولاد و آلومینیوم ساخته می شود که در عین سبکی دارای مقاومت بالایی هستند. محصولات توریکس شامل توری پلیسه، توری پشه، توری ثابت و توری پنجره می باشد که برای آن ها تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. کیفیت بالای توری ها سبب شده است تا دوام بالایی داشته باشند و بتوان از آن ها در شرایط مختلف استفاده کرد و محدودیتی در نصب آن ها وجود
می 7, 2020
توری پشه بند کشویی

توری پشه بند کشویی

توری پشه بند کشویی از محصولات ویژه مجموعه توریکس می باشد که با قیمت ارزان و درجه کیفی بالا به شما مشتریان عزیز عرضه می شود. محصولات ما این قابلیت را دارند تا در شرایط مختلف به توان از آن ها استفاده کرد. بیشتر کاربران در ماه های گرم سال از توری پشه کشویی استفاده می کنند که باعث دفع حیوانات موذی به درون خانه می شوند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند: توری پشه توری پلیسه توری ثابت توری پنجره توری هایی که در بالا اشاره شده دارای تکنولوژی ساخت بالایی هستند و دارای قابلیت های ویژه تری نسبت به توری های قدیمی هستند. این توری ها از جنس پلی استایرن بوده که برای شکل دهی به توری ها از آن استفاده می شود. استفاده از پلی استایرن سبب شده است تا توری از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. نصب این توری ها روی درب و […]
می 6, 2020
توری پنجره چسبی

توری پنجره پارچه ای

یکی از محصولات ویژه مجموعه توریکس، توری پنجره پارچه ای می باشد که با قیمت مناسب و با درجه کیفی بالایی به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. درجه کیفی توری پنجره پارچه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل وزن آن ها می باشد. به دلیل استفاده از مصالح سبک در ساخت توری پنجره وزن آن ها ایین می باشد. خود توری که وزن زیادی نداشته و قاب فلزی آن ها از آلیاژهای سبکی چون آلومینیوم ساخته می شود. در عین سبکی دارای مقاومت بالایی در شرایط مختلف هستند.  از این توری ها برای دفع حشرات موذی استفاده می شود. کاربران بیشتر برای ماه های گرم سال از این توری ها استفاده می کنند و نصب آن ها بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک به راحتی انجام می شود. در مجموعه توریکس علاوه بر توری پنجره پارچه ای، توری پلیسه، توری ثابت و توری پشه در انواع اندازه ها به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. برای ساخت خود توری از ماده ای به نام پلی استایرن استفاده می کنند که در صنایع شیمیایی قابلیت های ویژه ای داشته و به عنوان ماده ای نرم به حساب می آید که استفاده از آن در […]
آوریل 24, 2020

توری پلیسه ای

در فصل تابستان از انواع توری ها استفاده می کنند. این توری ها برای دفع حشرات موذی مانند مگس و پشه در انواع طرح ها و سایزه ها توسط مجموعه توریکس تولید می شود. مجموعه توریکس توانسته است این توری ها را به تولید انبوه برساند. توری های امروزی نسبت به توری های قدیمی از مکانیزم ساخت پیشرفته تری ساخته می شوند. این توری ها شامل، توری پلیسه، توری پشه، توری ثابت و توری پنجره می باشد که با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان عزیز ارائه می شود. توری پلیسه از ماده ای نرم و انعطاف پذیر به نام پلی استایرن ساخته می شود. این ماده در صنایع شیمیایی به وفور استفاده می شود و انعطاف پذیری آن در ساخت توری پلیسه مد نظر می باشد. یکی از این شکل ها پلیسه ای می باشد که در دفع حشرات بسیار خوب عمل کرده که بر روی انواع پنجره ها و درب ها قابل نصب می باشد. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا از یک طرف به راحتی باز و بسته شود. توری پلیسه در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد. ما مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم. مزیت […]
آوریل 24, 2020

قیمت توری پلیسه

در فصل تابستان با گرم شدن هوا، انواع حشرات موذی به درون خانه ها راه پیدا می کنند. حشرات موذی مانند مگش و پشه می باشند که به محیط های سردی مانند محیط درون خانه ها راه پیدا می کنند. قیمت توری پلیسه نسبت به جاهای دیگر ارزان تر می باشد. از انواع توری ها با سایزهای مختلف و با توجه به نوع کاربرد در انواع مدل ها برای دفع این حیوانات موذی استفاده می کنند. انواع توری مانند، توری پشه، توری پلیسه، توری پنجره و توری پنجره می باشد که خود توری از ماده پلی استایرن ساخته می شود و قاب فلزی این توری ها از فلزات مستحکم ساخته می شود. پلی استایرن ماده ای نرم و انعطاف پذیر می باشد که می تواند شکل های مختلفی به خود بگیرد که یکی از این شکل ها پلیسه می باشد. این توری ها در دفع حشرات موذی بسیار خوب عمل کرده و دوام بسیار بالایی دارند. این قاب فلزی می تواند فشار زیادی را تحمل کند و توری ها را به خوبی مهار می کنند. توری پلیسه روی انواع پنجره ها و درب ها قابل نصب می باشد که بدون دخالت دست و انبری بر روی انواع درب و پنجره […]
آوریل 24, 2020

توری پنجره دو جداره

توری پنجره دو جداره یکی از محصولات توریکس می باشد که در فصل تابستان تقاضای بیشتری از سوی مشتریان دارد. بیشتر از توری پنجره در ماه های گرم سال استفاده می شود، زیرا در این ماه ها با گرم تری شدن هوا انواع حشرات موذی به محیط های خنک تری مانند درون خانه ها راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس می باشند که استفاده از توری بهترین راه مقابله با آن ها می باشد. توری ها با توجه به نوع کاربرد در انواع طرح ها ساخته می شود و مجموعه ما توانسته است در ساخت این توری ها به تولید انبوه برسد. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند: توری ثابت توری پنجره توری پلیسه توری پشه در انواع رنگ ها توری پنجره دو جداره نسبت به توری های قدیمی از مکانیزم پیشرفته تری به مشتریان ارائه یم شود. این توری ها با استفاده از مصالح مقاومی ساخته می شود که دارای دوام زیادی هستند و می توانند فشار زیادی را تحمل کنند. این توری ها از جنس پلی استایرن بوده که نرمی بالایی دارد. استفاده از پلی استایرن سبب شده است تا توری از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. نصب این توری ها روی […]
آوریل 24, 2020

توری پنجره چسبی

توری پنجره چسبی یکی از محصولات توریکس می باشد که با قیمت و کیفیت مناسب به مشتریان عرضه می شود. از توری پنجره ها در انواع شرایط مختلف استفاده می کنند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. یکی از این فضاها محیط داخل خانه های می باشند که در معرض ورود حشرات قرار دارند. حشرات موذی شامل پشه و مگس می باشند که استفاده از توری بهترین راه مقابله با آن ها می باشد. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند. کاربردی ترین توری ها شامل موارد زیر هستند: توری پشه توری پلیسه توری ثابت توری پنجره توری هایی که در بالا اشاره کردیم دارای فناوری ساخت بالاتری نسبت به توری های قدیمی می باشند و سعی شده است تا به گونه ای ساخته شوند تا وزن کمی داشته و هر فردی به راحتی بتواند از این توری ها استفاده کند. این توری ها از جنس پلی استایرن بوده و به عنوان ماده ای نرم در صنعت شیمیایی به حساب می آید. استفاده از پلی استایرن سبب شده است تا توری از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد. نصب این توری ها […]
آوریل 24, 2020

قیمت توری پنجره

برای جلوگیری از ورود حشرات به داخل خانه ها از انواع توری پنجره استفاده می گردد. همچنین این توری ها مانع ورود گرد و خاک از سمت بیرون به درون خانه ها می شوند. در فصل تابستان بیشتر از این توری ها استفاده می گردد. زیرا در این فصل با گرم شدن هوا انواع حشرات به مکان هایی خنک مهاجرت می کنند. این حشراتی که نام بردیم شامل، پشه، مگس و غیره هستند که مانع آسایش و راحتی افراد داخل خانه می شوند. افراد برای مقابله با آن ها از این توری ها استفاده می کنند که دارای درجه کیفی مختلفی می باشند.
آوریل 24, 2020

توری پلیسه طرح دار

در مجموعه توریکس توری پلیسه طرح دار با قیمت مناسبی به همراه تخفیفی ویژه به مشتریان ارائه می شود. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما می باشد. مشتریان می توانند در پرداخت هزینه توری به صورت اقساطی هم عمل کنند و مقداری از هزینه را در ابتدای معامله و مابقی را به صورت قسطی تقبل کنند. فاکتورهای مختلفی وجود دارند که در قیمت دهی به توری پلیسه طرح دار نقش دارند. یکی از این فاکتورها، ابعاد توری پلیسه می باشد که با استفاده از نظر دلخواه مشتری قابل اجرا است. مشتریان باید قبل از خرید محصول توری پلیسه باید محیط خود را به خوبی اندازه گرفته و بعد اقدام به این کار بکنند.
آوریل 24, 2020

مرکز فروش توری پنجره

معمولا امروزه نسبت به قدیم از توری هایی که در بالا اشاره کردیم بیشتر استفاده می کنند، زیرا این توری ها از مکانیزم پیشرفته تری نسبت به توری های قدیمی ساخته شده اند.. خود توری ها از پلی استایرن ساخته می شود و قاب فلزی آن ها از فلزات مستحکم می باشد. پلی استایرن در ساخت توری باعث می شود که توری دارای انعطاف پذیری بالایی داشته باشد. افراد به راحتی می توانند این توری ها را بر انواع پنجره های بزرگ و کوچک نصب نمایند. راحتی این پنجره ها به وزن پایین و سهولت در نصب این توری ها بستگی دارد. این توری ها پس از بسته شدن به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند.
آوریل 24, 2020

انواع توری پنجره

مجموعه توریکس انواع توری پنجره را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می کنند. این توری ها دارای درجه کیفیت های مختلفی هستند. بیشتر توری ها با سایزهای مختلف به مشتریان عرضه می شود. معمولا قیمت گذاری برای توری پنجره با استفاده از فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. بیشتر در فصل تابستان از این توری ها استفاده می کنند، زیرا در این فصل با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی مانند پشه و مگس به داخل خانه ها راه پیدا می کنند. استفاده از توری پنجره بهترین راه مقابله با این حشرات می باشد. توری ها در انواع طرح ها به همراه رنگ بندی های مختلف تولید می شوند.
آوریل 24, 2020

توری پلیسه قیمت

توری پلیسه قیمت خوبی دارد و مجموعه ما سعی کرده است با تخفیف ویژه به مستریان ارائه کند. قاب این توری ها از فلزات مختلف ساخته می شوند. این فلزات شامل فولاد و آلومینیوم می باشد که دارای سختی زیادی هستند و با گذشت زمان دچار فرسایش نمی شوند. نصب این توری ها روی انواع پنجره ها محدودیتی ندارد و کاربران می توانند از این توری ها در شرایط مختلف استفاده کنند. مجموعه توریکس توانسته است در ساخت توری ها به تولید انبوه برسد و توانسته این توری ها را در انواع رنگ ها و مدل ها ساخته شده و افراد می توانند این توری ها را بدون پیچ و مهری بر روی انواع درب و پنجره ها نصب کنند. معمولا رنگ هایی ملایم برای آن ها در نظر می گیرد. این رنگ ها معمولا سفید و ابی می باشد تا با رنگ های دکوراسیون داخلی منازل تناسب داشته باشد. توری پلیسه با گذشت زمان دچار فرسایش نمی شود و با خوردن آفتاب دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ نمی شود. ویژگی آخر توری های پلیسه این است که عملیات باز و بسته شدن توسط ریل هایی مقاوم بدون دخالت دست انجام می گیرد.
آوریل 24, 2020

توری پلیسه چیست

خود توری ها از جنس پلی استایرن و قاب فلزی این توری ها از فلزات مستحکم می باشد. این فلزات شامل فولاد و آلومینیوم می باشند که دارای سطح براقی هستند. پلی استایرن در صنعت کاربردهای شیمیایی زیادی دارد. این ماده نرم و انعطاف پذیر می باشد که می تواند شکل های مختلفی به خود بگیرد. یکی از این شکل ها پلیسه ای می باشد که در دفع حشرات بسیار خوب عمل کرده که بر روی انواع پنجره ها و درب ها قابل نصب می باشد. توری پلیسه این قابلیت را دارد تا از یک طرف به راحتی باز و بسته شود. توری پلیسه در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرد.
آوریل 24, 2020

پشه بند توری

پشه بند توری از نظر خاصیت جمع شوندگی به دو مدل افقی و عمودی در بازار دسته بندی می شوند. این توری ها، نسل جدید توری های قدیمی به حساب می آیند. در عمودی توری ها به صورت عمودی درون قاب خود قرار می گیرند ولی در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی انجام می شود. مزیت مجموعه ما سه دهه سابقه کاری مان در زمینه فروش انواع توری ها می باشد. مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم. شما می توانید برای سفارش محصول از سایت ما بازدید بفرمایید. مشتریان برای پرداخت هزینه می توانند قسمتی از آن را در ابتدای معامله و مابقی را به صورت چک های ماهانه تقب کنند. در مجموعه ما در خصوص خرید محصول توری پشه مشاوره رایگان نیز برای مشتریان طراحی شده و می کوشیم تا رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.
آوریل 24, 2020

توری پشه گیر

توری پشه گیر نسبت به توری های قدیمی از فناوری ساخت پیشرفته تری بهره مند هستند. توری هایی که نام بردیم با استفاده از پلی استایرن ساخته شده که انعطاف پذیری بالایی دارند. پلی استایرن از جمله موادی است که بسیار نرم بوده و خاصیت شکل پذیری بسیاربالایی دارد، در صنعت شیمیایی از این ماده استفاده های فراوانی می کنند. یکی از انواع توری ها که نام بردیم توری پشه بوده برای داخل خانه ها بسیار مناسب هستند. نصب توری پشه بسیار راحت بوده و هر کسی به راحتی می تواند این توری ها را بر روی درب یا پنجره منزل خود نصب کند. این توری ها در هنگام جمع شدن به طور کامل درون قاب خود قرار می گیرند. این قاب ها فلزی بوده که دارای استحکام بالایی هستند.
آوریل 24, 2020

توری پشه بند پنجره

توری ها از نظر خاصیت جمع شوندگی به دو دسته افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند. در عمودی توری ها به صورت عمودی درون قاب خود قرار می گیرند ولی در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی انجام می شود. مزیت مجموعه ما سه دهه سابقه کاری مان در زمینه فروش انواع توری ها می باشد. مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم. شما می توانید برای سفارش محصول از سایت ما بازدید بفرمایید. شما مشتریان می توانید هزینه پرداخت توری پشه را به صورت اقساطی تقبل نمایید. در فروش اقساطی مشتریان بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه پرداخت کرده و مابقی هزینه را به صورت چک های ماهانه تقبل می کنند. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما پنجاه سال سابقه کاری در فروش محصولات توری پشه می باشد.
آوریل 24, 2020

توری پشه بند

توری پشه بند از نظر نحوه جمع شدن به دو نوع افقی و عمودی دسته بندی می شوند. در عمودی توری ها به شکل عمودی درون قاب خود قرار می گیرند ولی در توری های افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی انجام شده و عملیات باز و بسته شدن از یک طرف انجام می شود. مزیت مجموعه ما سه دهه سابقه کاری مان در زمینه فروش انواع توری ها می باشد. مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم. شما می توانید برای سفارش محصول از سایت ما بازدید بفرمایید.
فوریه 11, 2020

سلام دنیا!

به وردپرس فارسی خوش آمدید.‌ این نخستین نوشته‌‌ی شماست. می‌توانید ویرایش یا پاکش کنید و پس از آن نوشتن را آغاز کنید!