توری پنجره در اصفهان
توری پنجره در اصفهان
می 17, 2020
توری پشه در یاسوج
توری پشه در یاسوج
می 19, 2020
توری ثابت در شیراز

توری ثابت در شیراز معمولا برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به درون خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر دفع حشرات موذی این توری ها برای جلوگیری از گرد و غبار گزینه ای مناسب به حساب می آیند. عوام مختلفی هستند که در کیفیت و قیمت توری ثابت در شیراز نقش مهمی دارند. یکی از این عوامل طرح توری می باشد. یکی از قابلیت های مجموعه ما این است که دست مشتری را برای انتخاب باز نگه داشته ایم و مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود بهترین توری را انتخاب کنند.

عامل دیگری که در قیمت توری ثابت در تهران نقش مهمی دارد، ابعاد آن ها می باشد. شما ممکن است از این توری ها برای پنجره های قدی خود استفاده کنید یا از آن ها برای انواع پنجره های دوجداره بهره ببرید. محدودیتی در کاربری توری ها وجود ندارد و کاربران می توانند برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده کنند.

 معمولا توری ثابت در شیراز به صورت افقی و عمودی مکانیزم باز و بسته شدن را انجام می دهند. در فصل تابستان با گرم شدن هوا اتواع حشرات موذی به فضاهای خنک تری راه پیدا می کنند. حشرات موذی شامل پشه و مگس معمولا از طریق درز پنجره و دربها وارد فضای خنک خانه می شوند. توری ها در انواع طرح ها به همراه سایز های مختلف تولید می شوند.

کاربردی ترین توری ها که مجموعه ما همگی آن ها را تولید می کند، شامل توری ثابت، توری پلیسه، توری پنجره و توری پشه می باشد که در انواع اندازه ها برای شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.توری های قدیمی ظاهر ساده ای داشتند و قابلیت توری های الان را نداشتند.. نصب توری ثابت روی درب و پنجره ها بسیار سهل بوده و به دلیل وزن پایینی که دارند، همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند.

مدل های مختلف توری ثابت

معمولا در بازار مدل های مختلفی از توری ثابت در شیراز وجود دارد. مدل های توری باتوجه به خاصیت جمع شوندگی آن ها می باشد. برای مثال ممکن است توری به صورت تک فریمی عملیات باز و بسته شدن را انجام دهد و یا توری با استفاده از دو فریم ساخت این عملیات را انجام دهد. معمولا از موادی در ساخت توری پلیسه استفاده می شود که بتوان به آن شکل های مختلفی داد. خود توری ها از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن دارای قابلیت ها شیمیایی فراوانی هستند که در صنعت به عنوان پرکاربرد ترین ماده به حساب می آید.

ماده پلی استایرن به دلیل آن که بسیار نرم می باشد دارای خاصیت شکل پذیری بالایی است، برای همین از آن برای شکل دادن به توری ها استفاده می شود. یکی از مزیت های توری ثابت وزن کم آن ها می باشد و سبب شده است که در نصب آن ها افراد از انواع اهرم و پیچ و مهره استفاده نکنند.این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. توری های توریکس با انواع رنگ های ملایم در انواع سایزبندی ها به مشتریان عزیز ارائه می شوند که درای قیمت مناسبی نیز هستند.

توری ثابت در شیراز با مکانیزم افقی و عمودی

توری ثابت در شیراز این قابلیت را دارد که به صورت عمودی و یا افقی خاصی جمع شوندگی را انجام دهد. دربازار بیشتر از توری های عمودی استفاده می شود و تقاضای زیادی از سوی مشتریان دارد. دلیل استفاده از توری های عمودی به این دلیل است که عملکرد آن ها نسبت به توری های قدیمی ویژه تر می باشد. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *