توری آکاردئونی پنجره
توری آکاردئونی پنجره
می 8, 2020
توری پشه در تهران
توری پشه در تهران
می 10, 2020

توری ثابت در تهران

توری ثابت در تهران

توری ثابت در تهران یکی از محصولات توریکس است که دارای قیمت مناسب و کیفیت بالایی از نظر ساخت می باشد. عوامل مختلفی هستند که در کیفیت توری ها نقش مهمی دارد. اولین مورد، نوع جنس مصالح استفاده شده برای اجرای آن ها می باشد. معمولا خود توری از ماده انعطاف پذیری به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن یکی از کاربردی ترین مواد در صنعت شیمیایی محسوب کی شود که باعث شده است تا با استفاده از این ماده شکل هایی مختلف برای توری ها در نظر بگیرند و مشتریان بتوانند بر اساس  سلیقه شخصی خود طرح مناسبی برای ان ها در نظر بگیرند. قاب آن ها از آلیاژهایی ساخته می شود که دارای سختی بالایی هستند، این آلیاژهای سبک شامل فولاد و آلومینیوم می باشند.

 این قاب فلزی وزن خود توری ها را به خوبی تحمل می کند و دارای وزن سبکی هستند. قاب آن ها همچنین از مقاومت بالایی برخوردار بوده و می توان از آن ها در شرایط مختلف استفاده کرد. محدودیتی در نصب توری ثابت در تهران وجود ندارد و کاربران می توانند به راحتی آن ها را بر روی انواع درب ها و پنجره ها نصب کنند. نصب توری ها بدون دخالت پیچ و اهرمی انجام می گیرد و به سهولت انجام می شود. محصولات توریکس شامل موارد زیر هستند:

  1.  توری پلیسه
  2. توری پشه
  3. توری ثابت
  4. توری پنجره

که برای آن ها تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. کیفیت بالای توری ها سبب شده است تا دوام بالایی داشته باشند و کاربران بتوانند برای کلیه ماه های سال از این توری ها برای دفع حشرات موذی استفاده کنند.

تخفیف برای توری ثابت در تهران

 این عوامل در قیمت توری ثابت در تهران نقش مهمی دارند و سعی شده است که درجه کیفی هر یک از این موارد در ساخت توری ها رعایت شود:

  1. نوع طرح راه اندازی شده برای توری ها
  2. نوع رنگ استفاده شده برای آن
  3. ابعاد توری ها

  برای پنجره های دوجداره توری هایی که در نظر می گیرند، نسبت به توری هایی که برای پنجره های ساده در نظر می گیرند، از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. یکی دیگر از عواملی که در قیمت آن ها موثر می باشد، رنگ هایی که برای قاب فلزی آن در نظر می گیرند.

معمولا از رنگ هایی ملایم برای قاب توری ها استفاده می شود تا باعث زیباترشدن دکوراسیون داخلی شود. بعضی ها به اشتباه تصور می کنند که استفاده از توری آکاردئونی پنجره باعث تخریب دکوراسیون داخلی می شود، ولی برعکس استفاده از آن باعث بهتر جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزل شما می شود. استفاده از توری ها بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک باعث چشم انداز از طرف بیرون نمی شود و به عنوان مانعی در برابر آن ها محسوب نمی شود.

توری دابل فریمی و تک فریمی

توری ثابت در تهران دابل فریمی و تک فریمی با استفاده از یک فریم و دو فریم ساخت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد. عملیات باز و بسته شدن در توری ها به شکل آکاردئونی انجام می شود و به این دلیل به آن ها توری های آکاردئونی می گویند. پس از بسته شدن به صورت کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. در بازار برای توری های دابل فریمی تقاضای بیشتری نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. بیشتر کاربران از این توری ها برای کلیه ماه های سال استفاده می کنند.

توری ثابت در تهران با مکانیزم افقی

دسته بندی توری ها بر اساس راستای جمع شدن به دو مدل افقی و عمودی تقسیم بندی می شود. در مدل افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی انجام می شود ولی در مدل عمودی عملیات باز و بسته شدن در راستای عمودی انجام می شود. این توری ها بیشتر در بازار فروش به مصرف می رود. از یک طرف به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند و در این توری ها برای جمع شدن توری ثابت در تهران از ریل هایی فلزی استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *