توری پشه بند کشویی
توری پشه بند کشویی
می 7, 2020
توری ثابت در تهران
توری ثابت در تهران
می 9, 2020

توری آکاردئونی پنجره

توری آکاردئونی پنجره

از محصولات ویژه مجموعه توریکس، توری آکاردئونی پنجره می باشد. این توری ها با قیمت مناسبی ارائه می شوند. درجه کیفی توری آکاردئونی پنجره به فاکتورهایی مانند نوع توری استفاده شده و مقاومت قاب فلزی آن بستگی دارد. یکی دیگر از قابلیت های توری های امروزی، وزن سبک آن ها می باشد که باعث شده است تا مشتریان به راحتی از آن استفاده کنند. قاب فلزی توری ها از آلیاژهای سبکی مانند فولاد و آلومینیوم ساخته می شود که در عین سبکی دارای مقاومت بالایی هستند. محصولات توریکس شامل توری پلیسه، توری پشه، توری ثابت و توری پنجره می باشد که برای آن ها تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. کیفیت بالای توری ها سبب شده است تا دوام بالایی داشته باشند و بتوان از آن ها در شرایط مختلف استفاده کرد و محدودیتی در نصب آن ها وجود ندارد.

از این توری ها برای دفع حشرات موذی استفاده می شود. کاربران بیشتر برای ماه های گرم سال از این توری ها استفاده می کنند و نصب آن ها بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک به راحتی انجام می شود. نصب آن ها بدون دخالت دست انجام شده و نیازی به دخالت پیچ یا اهرمی نمی باشد. برای ساخت خود توری آکاردئونی پنجره از ماده ای به نام پلی استایرن استفاده می کنند که در صنایع شیمیایی قابلیت های ویژه ای داشته و به عنوان ماده ای نرم به حساب می آید که استفاده از آن در ساخت خود توری باعث انعطاف پذیری بالای آن ها شده است. برای ساخت قاب فلزی آن ها همانطور که گفتیم از آلیاژهایی چون آلومینیوم و فولاد استفاده می کنند

تخفیف ویژه برای محصولات توریکس

 عوامل کیفی مختلفی مانند نوع طرح، ابعاد توری و رنگ قاب فلزی آن وجود دارند که در قیمت توری آکاردئونی پنجره موثر می باشند. هر چقدر این موارد کیفی در راه اندازی توری رعایت شود باعث قیمت بیشتر آن می شود. برای مثال قیمت توری پنجره برای پنجره های دوجداره نسبت به توری پنجره برای پنجره های ساده بیشتر می باشد. یکی دیگر از عواملی که در قیمت آن ها موثر می باشد، رنگ هایی که برای قاب فلزی آن در نظر می گیرند.

معمولا از رنگ هایی ملایم برای قاب توری ها استفاده می شود تا باعث زیباترشدن دکوراسیون داخلی شود. بعضی ها به اشتباه تصور می کنند که استفاده از توری آکاردئونی پنجره باعث تخریب دکوراسیون داخلی می شود، ولی برعکس استفاده از آن باعث بهتر جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزل شما می شود. استفاده از توری ها بر روی انواع پنجره های بزرگ و کوچک هیچ چشم اندازی از طرف بیرون ایجاد نمی کند و باعث مانعی بر سر راه درب ها و پنجره های منزل شما نمی شود.

مجموعه توریکس برای تمامی محصولات خود تخفیفی ویژه در نظر گرفته و با نزدیک شده فصل تابستان و زیاد شدن انواع حشرات شما عزیزان می توانید برای تمامی ماه های سال این توری ها را با قیمت مناسبی از مجموعه ما خریداری کنید. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم.

توری دابل فریمی توری آکاردئونی پنجره

توری دابل فریمی عملیات باز و بسته شدن را با استفاده از دو فریم انجام می دهند و پس از بسته شدن به صورت کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی درون قاب خود قرار می گیرند و به آن ها توری آکاردئونی پنجره می گویند. در بازار برای توری های دابل فریمی تقاضای بیشتری نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. بیشتر کاربران از این توری ها برای کلیه ماه های سال استفاده می کنند.

توری های افقی و عمودی

دسته بندی دیگری که برای توری ها در نظر می گیرند بر اساس شکل جمع شدن توری ها می باشد. در این دسته بندی توری ها به دو دسته عمودی و افقی تقسیم بندی می شوند. در توری های عمودی عملیات باز و بسته شدن به صورت عمودی و در مدل افقی این عملیات به صورت افقی انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *